Sinüzit miyim?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Delirme noktasına geldim, her gün aynı şeyi çekiyorum. 2 sene önce başladı ondan önce daha farklı durumlar vardı. Takıntılı biriyim, hastalığı anlatmaktan gerekirse kulağımda kalp atar gibi damar atıyor. Kulak iltihabı kiri veya zar patlaması için kulak burun boğaza gittik temizledi, sol kulakta kir varmış. Sonra burun spreyi falan verdi. Kulağımda çıtırdama damar atması problemleri var ama net duyabiliyorum, duymada sorun yok. Sonra yüzümde uyuşma problemleri oluyor, yanağım uyuşuyor ve burnum yanıyor. Halsizlik uyku halim oluyor. Hep başım ağrıyor, gerilimli bir şekilde migren de olabiliyor. Yani bunlardan dolayı her gün delirme noktasına geldim. Cumartesi gidip tekrar baktıracağız. 16 yaşımda bıkma noktasına geldim. PC ya da yüksek sesli müzikle de alakası olduğunu düşünmüyorum zira önceden hiç böyle problem yoktu, ne olduysa pandemide oldu. Sizce ne olabilir benim durumum? Doktora gideceğim zaten, doktora git yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinuzit değilsin. Onu bir kere bil. Kendimde sinüzit olduğu için biliyorum. Anlattıklarınla uyuşmuyor.
Orta kulak iltihabı olabilir. Kalp atması ve şırıltı bende de vardı sonra geçti. Damla vermişlerdi.
Sizde daha geniş sorunlar olabilir. Anlattıklarını tek bir sorunu işaret etmiyor.

Sinüzit daha farklı bir hastalıktır. Kafa içerisinde boşluklar vardır bu boşlukların iltihapla dolması sonucunda gelişir sinüzit ve genelde maksiller ve frontal kemiğin içerisindeki sinüslerde görülür. Bunun belirtisi de başınızı öne doğru eğdiğinizde baş ağrısında bir artış ve burunda bir akıntı görülür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı