Sipariş ettiğim ürünü stokta olmadığı için göndermediler

loncon

Centipat
Daha fazla  
N11'den cam sileceği satın aldım. Ödemeyi aldılar kargoya verirler diye düşünüyordum. 2 gün sonra N11 bana mesaj gönderdi. Ürününüzü mağaza kargoya vermedi para iadesi isteyebilirsiniz ya da mağazaya soru sorabilirsiniz diye. Ben mağazaya soru sorma kısmına tıkladım, acil ihtiyacım olan bir ürün olduğunu söyledim, bir an önce kargolanmasını rica ettim. Mağaza özür dileyip ürünün stokta kalmadığını söyleyip, paramı iade edebileceklerini söyledi. Fakat mağaza sayfasındaki diğer ürünlere baktığımda ne göreyim? Stokta olmadıklarını söyledikleri ürün 50TL'den 68TL fiyata çıkarılıp koyulmuş. Ben bu firmayı ya da siteyi nasıl şikayet ederim, ne yapmalıyım, yol gösterebilecek var mı?

Öncelikle N11'e sonrasında da tüketici haklarına başvurabilirsin. Yanlış fiyata koydukları için stokta yok demişler belli ki.

Öncelikle N11'e sonrasında da tüketici haklarına başvurabilirsin. Yanlış fiyata koydukları için stokta yok demişler belli ki.

N11 müşteri hizmetleriyle görüştüm gerekeni yapacaklarını söylediler. Sonra mağazayla görüşüp müşteri temsilcisi pazartesi günü kargolayacaklarını söyledi. Bende acil lazım olan bir ürün olduğunu belirttiğim halde bu mağazanın nasıl insanları enayi yerine koyabildiğinden bahsettim. N11'de bu mağazayla ilgili gerekli işlemleri yapacaklarını söyledi. Mağazada 4,5 puan almış bir mağaza. Hala mağdurum. Tüketici haklarına mı başvurayım şimdi hocam, sence ne yapayım?

Geri
Yukarı