Sırbistan Filenin Sultanları'nı 3-2 yendi!

Makaleler
15
Benim diyecek lafım yok. Maçın ilk setini boşu boşuna verdik. Adam gibi kadro kurmadı Guidetti.

Sırpların aldığı ikinci seti almamız gerekirken basit hatalarla verdik.
Tie-Break setinde de boşu boşuna maçı vermiş olduk.

Sırbistan'ı yine de tebrik ediyorum.

Yedeklerine yenildik, bu da gerçekten çok onur kırıcı.

Guidetti senin ben kuracağın kadroyu
seveyim
abi. Rezaletti.

Haber siteleri daha haber geçmedi, geçince link ekleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben son derece abartıldığını düşünüyorum takımın. Yavaş yavaş gerçek seviyeleri belli oluyor.

Nasıl bir abartma ki bu? Son dört Avrupa Şampiyonası'nda ilk 4'te yer bulmuş, Milletler Ligi kurulduktan sonra yapılan 3 turnuvada yine ilk 4'te, FIVB sıralamasında 4'üncü, bir maç kaybetti diye yeri ne olacak? Şu ülkede, takım sporu konusunda kadınlar voleybolu kadar istikrarlı başka branş var mı? Bu arada Sırbistan da voleybolda söz sahibi bir ülke, onu da not düşelim.

Bir maçla ya da bir sonuçla değer biçmeyi ne çok seviyoruz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, kızların hataları yine vardı ama burada aldığımız yenilginin en büyük sebebi Guidetti.

Kimse kusura bakmasın.
Ya adam gibi teknik belirle, oyuncularına yol göster ya da çek kapıyı git. (İmkan olsa küfür edecektim ama göndermeli yapayım dedim :) )
Tijana Boskovic gibi bir demir perde varken zar zor 3-2 veriyorduk.

Ana kadroyla çıkarmadı, hep kadroyu bozdu gir çıkla.
Meryem yerine Tuğbayı almalıydı.
Meliha'da ısrar etti, başına patladı.

Vallahi bir şey demek istemiyorum.
Ama takımın iyi bir durumda olmadığını, silkelenmesi gerektiğini açık şekilde gördük bu maçta.

Ben son derece abartıldığını düşünüyorum takımın. Yavaş yavaş gerçek seviyeleri belli oluyor.
Efeler'e mi destek versek hocam?

Arkadaşlar, kızların hataları yine vardı ama burada aldığımız yenilginin en büyük sebebi Guidetti.

Kimse kusura bakmasın.
Ya adam gibi teknik belirle, oyuncularına yol göster ya da çek kapıyı git. (İmkan olsa küfür edecektim ama göndermeli yapayım dedim :) )
Tijana Boskovic gibi bir demir perde varken zar zor 3-2 veriyorduk.

Ana kadroyla çıkarmadı, hep kadroyu bozdu gir çıkla.
Meryem yerine Tuğbayı almalıydı.
Meliha'da ısrar etti, başına patladı.

Vallahi bir şey demek istemiyorum.
Ama takımın iyi bir durumda olmadığını, silkelenmesi gerektiğini açık şekilde gördük bu maçta.

Efeler'e mi destek versek hocam?

Erkek voleybolu en az kadın futbolu kadar garip geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı