Sırbistan'daki LGBT karşıtı yürüyüş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O ona yürüyor o ona yürüyor çok boş iş. Ben olsam birini keserdim böylece istediğimi daha çok belli ederdim 😀

Son düzenleme:
Sokaklara çıkıyorlar, vandalizm yapıyorlar, ses ve görüntü kirliliğine sebep oluyorlar, polisleri kışkırtıyorlar, terör örgütleri bunların arasına karışıp eylem yapıyor.

Lgbt ayrı eş cinsellik ayrı. Eş cinsellik insana doğuştan gelen bir sorundur. Ayrıca ergenlik döneminden sonra tedavisi mümkün değildir. Nasıl bir insanın ateist veya dindar olması kimseyi ilgilendirmiyorsa, cinsel tercihi de kimseyi ilgilendirmez.

Sırbistan'da 50 bin kişi LGBT karşıtı yürüyüş yaptı ben açıkçası haklı olduklarını düşünüyorum geç bile kalındı.
Almanya'da da "zoofili" destekçisi insanlar pankartalar açtı. Ben açıkçası Sırpların bu yaptığını destekliyorum ya siz?

Verdiginiz destege saygi duymakla beraber görüslerinize katilmiyorum. LGBT'ye ya da siddet yanlisi olmayan herhangi bir görüs/fikir/örgüt/parti ya da kurulusa neden karsi olunur onu da anlamiyorum. Begenmiyorum deyip gecmek varken bu görüsü "zoofili" ile karsilastirmak kan dondurucu.
Elmayi sevmiyorum bakin surada cok güzel bir ekran karti var demek kadar sacma LGBT ile ZOOFILI'yi karsilastirmak. Bakin elmayla armut bile demiyorum.

Sevgiler :)

Benim canım neler istiyor bir bilsen. Çıkıp yapayım o zaman bomboş işleri normalleştirip insanların önüne koymayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı