Şırdan nasıl bir şey?

Hocam baş kısmından da arka kısmından da yenmeye başlanabiliyor. Baş kısmından başlamanızı tavsiye ediyorum. Daha çok zevk veriyor. Ancak eti birazcık kayış gibi. Çok leziz gerçi 😋.

Bildiğim kadarıyla mide ve bağırsağın birleşim kısmının pirinç ve baharat doldurularak haşlanması ile yapılan sakatat türevi. Ben de Adanalıyım fakat bu böyle yerken temizini kirlisini anlayabileceğin bir şey değil şahsen ben tabladan yerim genelde. Hassas mideliler için azap, benim gibi midesizler için büyük bir zevktir kendileri. Denemeni tavsiye ederim üzerine kimyon, pul biber ve tuz da atarsan muhteşem olur. Korkanın çocuğu olmaz dene gitsin.

Yok yok, ben bunu yemem bre. Hayır tadı çok güzel olsa bile ben onu ağzıma götürürkene kusarım. Büyük bir lezzet eksikliğim de yok zaten. Kokoreç yiyooom, adana kebap yiyooom, ciğer yiyooom, ev yemekleri de mükemmel. Kuşbaşııııı, pirzolaaaa. Mis miss. Yemem bunu ben.

Yok yok, ben bunu yemem bre. Hayır tadı çok güzel olsa bile ben onu ağzıma götürürkene kusarım. Büyük bir lezzet eksikliğim de yok zaten. Kokoreç yiyooom, adana kebap yiyooom, ciğer yiyooom, ev yemekleri de mükemmel. Kuşbaşııııı, pirzolaaaa. Mis miss. Yemem bunu ben.
Kokoreç yiyen adam şırdana burun kıvırıyor, ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı