Sırf Beşiktaşlısınız diye Bıçak yemekten son anda kurtuldunuz mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılım
28 Ağustos 2013
Mesajlar
238
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
43
Beşiktaş Forması giymiş sokakta dolaşıyordum. Maça gitmeye hazırlanan Galatasaraylı grup bana sataştı. Yaklaşık 18 35 yaş arasıydı. Aldırmadım birden etrafımı sardılar formayı çıkarıp yırtıp. Bıçağı sallamaya başladılar. Kalkıp o korkuyla 1 km rahat depar attım olan formaya oldu.
 

THE_MILLER

Security
Katılım
22 Ağustos 2013
Mesajlar
15.286
En iyi cevaplar
56
Beğeniler
9.381
Yer
Techno Destek!
Gezi Parkı olaylarında Galatasaraylılar adamlığını belli etti zaten :)
Geçmiş olsun. Şikayetçi olabilirsin bu kişiler hakkında.
 
Katılım
25 Ağustos 2012
Mesajlar
2.705
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
1.116
Yer
Kırşehir
Şaşırmış değilim... Uzatmaya gerek yok. Bir Fenerbahçe'li olarak geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum sana. (Bence konu kilitlenmeli. Yoksa gideceği yer belli :) )
 

son_goku

Megapat
Katılım
23 Temmuz 2012
Mesajlar
5.584
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
2.995
Yer
İzmit
Sırf Galatasaraylıyım diye Beşiktaşlılardan dayak yemekten kurtuldum evet. İstanbul'dan İzmit'e dönecektik. Metroya bindik. O akşam da Beşiktaş maçı varmış. Bir durakta durduk, Kapılar açıldı giren girdi, çıkan çıktı falan. Sonra kapı kapandı. Beşiktaşlılar GS forması ile beni fark edince camlara vurmaya başladı. Kapıyı açmaya çalıştılar falan. :)

Tekrar diyorum bu olayın tutulan takımla alakası yok. Fenerli görse de yapardı aynısını. Sadece rakibinizin kötü taraflarını ele alıp da taraftarlık yapılmaz. Ben de Fenerbahçe forması olsa, karşıdaki BJK olsa da olacaktı bunlar. Ben de BJK forması olsa GS'liler görse de yapacaktı. Holiganlığı desteklemiyorum...
 
Son düzenleyen: Moderatör:
I

IQRI

Ziyaretçi
Çoğunluğu gerizekalı, erkek kokan malesef Türkiyede %90'ı gelişmemiş zihinlerin sporu, çoğu oyuncularıda dahil spor hariç ahlaksız herşey! Kolay cevre edinme yöntemlerinden biri; örneğin cevreye göre sagci olursaniz %80 sevilen, muhattap alınan biri olursunuz yada dini degerleri profilinizde vurgularsanız %95 Iktidardaki parti sempatizanı olduğunuzu belirtirseniz %50 ... Falan fişmekan hepsi gerizekalı toplum hede hödeleri, bıdıbıdıları, zamazingoları.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı