Sırt çantası önerisi

Decahtlon'un çantalarını tavsiye ederim. Oldukça kullanışlı oluyorlar. Biraz sonra ürün örneği de atarım.

Düzenleme: Çantaları atıyorum. Bunlar hem okul için kullanılabilecek hem de birkaç günlüğüne gidilecek yere giderken elbise koyulabilecek durumda olan çantalar.

85 TL 20 Litre Çeşitli Renklerde

230 TL 20 Litre Gri, Mavi (mavisi 150 TL)

120 TL 10 Litre Gri

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Hocam bütçeyi mümkün olduğunca yüksek tutun kalitesiz ürün alınca paranız boşa gidiyor daha yarı döneme gelmeden çanta delik deşik oluyor ve hatırladığım kadarıyla pug marka çantalar güzel oluyordu bakabilirsiniz onlara.(7 sene önce 100 TL'ye aldığımız pug çantayı ki o zamana göre çok paraydı 4-5 sene kullandım daha sonra çanta değiştireyim dedim 30-40 TL'lik bir şey aldım 1 ayda altı delinmişti)

Hocam bütçeyi mümkün olduğunca yüksek tutun kalitesiz ürün alınca paranız boşa gidiyor daha yarı döneme gelmeden çanta delik deşik oluyor ve hatırladığım kadarıyla pug marka çantalar güzel oluyordu bakabilirsiniz onlara.(7 sene önce 100 TL'ye aldığımız pug çantayı ki o zamana göre çok paraydı 4-5 sene kullandım daha sonra çanta değiştireyim dedim 30-40 TL'lik bir şey aldım 1 ayda altı delinmişti)
Katılıyorum ilk okulun sonlarına doğru aldığım Nike 5-6 yıldır götürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı