"Şişirilmiş Balon" dediğiniz şeyler

Şişirilmeyi hak ediyor bence. Dediğim gibi baya güzel özellikler var. Hatta daha da abartayım Opera GX dururken insanlar neden Chrome kullanmaya devam ediyor o da bir muamma. Ayrıca ergen kardeşlerimiz için de hizmet veriyor. Bir eklenti kurmadan VPN’e bağlanabiliyorsun. Bu tarayıcı şişirilmesinde ne şişirilsin?
Chrome'den daha iyi ama (bence) fazla abartılıyor.

Aklıma gelenler:
Valorant, Opera GX, PUBG Mobile, LoL, Brawl Stars, GTA SA ve animeler.

Valorant'ı çok uzun bir süre oynadım ve Platin'e kadar çıktım. PUBG Mobile'i de çok uzun bir süre oynadım hatta şu an bilgisayarımda yüklü. Opera GX'e gelince ise, şu anda Opera GX kullanıyorum. Brawl Stars'ı da uzun süre oynadım, affedersiniz ama 11 yaşındaki veletlerin oyunu. GTA SA da şişirildi, ben oynadım fakat hiç birinde sarmadı ve biraz oynayıp oyunu kapattım, GTA VC daha iyi. Animeler ise bana çok saçma geliyor, asla animeye başlamadım, başlamam, istesem de başlayamam.

(Bence) God of War o kadar fazla şişirilmedi. Ayrıca sadece 4'üncü oyunu oynamakla "GoW oynadım." denmez.
Eski oyunlarını PS 2 konsolum da oynadım net daha iyiydi. Sony fanboyları umrumda değil.

En büyük balon laptoplugezgindir -13 yaş çocuklara motivasyon vidosu çekip okulu bırakın diyen tip .d

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı