"Şişirilmiş Balon" dediğiniz şeyler

Doğru düzgün oynamadığımı nerden biliyorsun, elimden geldiğince her yere baktım her şeye baktım beni tatmin etmedi. Ve tek olarak balon olduğunu düşünen ben değilim bir sürü insan Witcher'a balon diyor ve kendi gerekçeleri yeterliyse haklılarda.
Bir sürü insan herhangi bir şeye kötü derse kötü olmuyor haberin olsun. Bu cümlenle bile sadece popüler kültüre yanaşmak için oyunu kötülediğin ortaya çıkıyor.
Ve ayrıca 12 saatte tüm haritaları dolaşamazsın bile.

Witcher 3'e balon diyen arkadaşlar Witcher evreninden haberleri olmadan görevden göreve koşup, karakterleri tanımadan, dünyayı incelemeden, olay akışına hakim olma çabasına girmeden oyun hakkında yorum yapıyorlar. Neyse alıştık zaten bunlara 🙂.
Oynanisi kotu. Hikaye de sarmadi.
Edge, RDR2 ve Witcher serisi. Kötü oyunlar demiyorum sadece fan kitlesi bu oyunları dünyanın en iyi oyunu olarak gören toksik bir kitle olduğundan dolayı böyle düşünüyorum.
Edge guzel.
RDR 2 bana gore degil. Asiri agir isliyor ve GTA mekanikleri de oldugu icin de ayri bir sıkıcı.

Oynanisi kotu. Hikaye de sarmadi.
Oyunun hikayesinin anlattığı bölümün öncesi ve kitaplar hakkında bilgi sahibi olunca olunca hikaye daha da güzelleşiyor fakat öncesi hakkında bilgi sahibi olmasaydım muhtemelen ben de hikayeyi beğenmezdim. Yani bi' açıdan da haklısınız. Oynayış konusundaki yorumlarınıza katılmıyorum. Şahsi görüşümce oynayışı da son derece eğlenceli.

Oyunun hikayesinin anlattığı bölümün öncesi ve kitaplar hakkında bilgi sahibi olunca olunca hikaye daha da güzelleşiyor fakat öncesi hakkında bilgi sahibi olmasaydım muhtemelen ben de hikayeyi beğenmezdim. Yani bi' açıdan da haklısınız. Oynayış konusundaki yorumlarınıza katılmıyorum. Şahsi görüşümce oynayışı da son derece eğlenceli.
Witcher 3'un oynanisi kotu. Kitaplarina da (iki kitap) okudum. Oda sarmadi. O yuzden sevdigimi soyleyemem.

Nohut dürüm.

Bu ne? Karbonhidrat arası karbonhidrat?
Evde bunu yemek diye önüme koysalar hakaret olarak kabul ederim, millet "hmm lezzet bu lezzet" diyerek Gaziantep'e gidip bunu yiyor.

2019_Agustos_nohut-1-.jpg

Geri
Yukarı