"Şişirilmiş Balon" dediğiniz şeyler

Honda S2000.

hondas2000.png

@R.B.D bana daha ilk mesajında kullandığın kelimeyi hatırlatayım:

Eki Görüntüle 1282128

Kelimenin ne anlama geldiğini bilmiyorsan kullanma. Biliyor da kullandıysan sana gösterecek saygım yok.

Dediğiniz şeyin ziyadesiyle beyhude olduğu kanısındayım halen üstadım. Zira bu tip içerikleri ancak beyhude bireyler yazar. :)

Oysa siz ironi yaptığınız dile getirseydiniz. Özürümü diler size kahve bile ısmarlardım. 🌹

Dediğim şey beyhude ise söylediğim için beyhude sıfatını kullan. Sen ne dediğinin farkında mısın? Direkt bana söylüyorsun bunu:
  • 1643129004873.png
Böyle gelip bir de iyilik meleği gibi davranıp daha da keyfimizi kaçırma olur mu? Veya kırk yıl öncesinin kelimeleriyle şov yapma.

Dediğiniz şeyin ziyadesiyle beyhude olduğu kanısındayım halen üstadım. Zira bu tip içerikleri ancak beyhude bireyler yazar. :)

Oysa siz ironi yaptığınız dile getirseydiniz. Özürümü diler size kahve bile ısmarlardım. 🌹

Hocam birden melek oldunuz şaşkın kaldım cidden, fazla edebiyat ile hava atmaya çalışıyorsunuz sanki :)

Dediğim şey beyhude ise söylediğim için beyhude sıfatını kullan. Sen ne dediğinin farkında mısın? Direkt bana söylüyorsun bunu:
Böyle gelip bir de iyilik meleği gibi davranıp daha da keyfimizi kaçırma olur mu? Veya kırk yıl öncesinin kelimeleriyle şov yapma.

Türkçemizin sahip olduğu kelimeleri kullanmak "40 yıl öncesi kelimesi" olduysa vah sizin halinize. 🤢

Hocam birden melek oldunuz şaşkın kaldım cidden, fazla edebiyat ile hava atmaya çalışıyorsunuz sanki :)

Hava atamam üstadım. Havayı nasıl tutayım? 🎭🙏🏼

İroni olduğunu güzel bir biçimde izah etseydi... Anlamamış olabilirim. Bazıları gibi 7/24 PC başında olamıyorum. İş güç peşindeyiz. Dikkatimiz dağılabiliyor yorgunluktan. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı