Şişme bot tavsiyesi

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov

Bunu almayı düşünüyorum, dandik kürek ve ayak pompası dahil. Diğer ilanlarda sadece şişme bot veriyor ve pahalı oluyor, bu ürün nasıldır? Boyuma ve kiloma göre rahatlık sağlar mı? Bestway kaliteli marka biliyorum.

Boyum: 1.75~
Kilom: 58

Tek kişi binilecek ise rahat olur mu?
Bütçe: Pompa ile birlikte 140'a kadar, pompa yoksa 110.

Görmeden tahmin etmek çok zor. Fakat verdiğiniz bilgilere göre rahat olur.

Görmeden tahmin etmek çok zor. Fakat verdiğiniz bilgilere göre rahat olur.
Babam almışken adam gibi bir şey alalım diyor, bu ürün nasıl peki ?,
3 Kişi ve 180 kiloya kadar kaldırma kapasitesi var, deniz de kullanılacak, denize gitmeyi sevmiyorum, çok sakat yerde güneş deniz tarafından batıyor bu nedenle saat 2'den sonra yüzülmüyor biz de sabah 4 - 5 civarı gidiyoruz.

Paylaştığın iki ürün de çok dayanıklı şeyler değil. Kolayca delinecek, kürekleri kırılacak veya kazara biraz dayanırsa küreklerin takıldığı kısımlar yırtılacak. Bence önce eğlencesine en uygun fiyatlı olanlardan al. Keyif veriyorsa daha sonra gerçekten dayanıklı bir şeylere yönelirsin.

Paylaştığın iki ürün de çok dayanıklı şeyler değil. Kolayca delinecek, kürekleri kırılacak veya kazar biraz dayanırsa küreklerin takıldığı kısımlar yırtılacak. Bence önce eğlencesine en uygun fiyatlı olanlardan al. Keyif veriyorsa daha sonra gerçekten dayanıklı bir şeylere yönelirsin.
Dediğim gibi aman aman denize gitmiyorum, deniz leş gibi çünkü, + Güneş deniz tarafından batıyor + plaj berbat + bir keresinde petrol'e denk geldim + Girdap var sebebi zamanında kepçelerle deniz kumu alınmış olması ve daha bir çok eksi yönleri var bu sebepten dolayı az gidiyorum, bu ürünün idare edeceğini düşünmekteyim.

En uzun süre kulanım için kumsal bile olsa yere sürtmemek gerekiyor. En ufak şeyde deliniyor, aynı anda birkaç yerden delindiği bile oluyor. Bir yerden sonra yamamaktan bıkıyor insan. Her şey gibi bu ucuz modellerin fiyatları da gereksiz yükselmiş.

İlk bot bayağı kötü. 3 kişi için içi çok dar, kürekleri de 200 kg civarı ağırlıkta zorlanır. Intex explorer bir tık daha iyi bana göre, iç kısmı daha geniş ve kürekleri o kadar kötü değil. Limit düşükse başka bot yok zaten alınabilecek. Bot malzemesi aynı ama çok derin yırtılmadığı sürece tamiri kolay. Dayanıklı malzeme aranıyorsa 1000 TL altına bulunmaz zaten 😄

Almışken fiyat olarak buradan almanı öneririm, daha fazla vermeye gerek yok. Pompası vb. içerisinde.

İlk bot bayağı kötü. 3 kişi için içi çok dar, kürekleri de 200 kg civarı ağırlıkta zorlanır. Intex explorer bir tık daha iyi bana göre, iç kısmı daha geniş ve kürekleri o kadar kötü değil. Limit düşükse başka bot yok zaten alınabilecek. Bot malzemesi aynı ama çok derin yırtılmadığı sürece tamiri kolay. Dayanıklı malzeme aranıyorsa 1000 TL altına bulunmaz zaten 😄

Almışken fiyat olarak buradan almanı öneririm, daha fazla vermeye gerek yok. Pompası vb. içerisinde.

3 Kişi aynı anda binmeyiz, bari geniş olsun diyorum :) Teşekkürler 30 TL'ye gider iskender yerim.

3 Kişi aynı anda binmeyiz, bari geniş olsun diyorum :) Teşekkürler 30 TL'ye gider iskender yerim.

Tek kullanırken hem bacakları rahat uzatıyorsun hem de su, havlu vb. koymak için yer kalıyor 🙂 Aynı marka olmasa da benzer boyutlarda 3 kişilik bot kullandım daha önce.

Tek kullanırken hem bacakları rahat uzatıyorsun hem de su, havlu vb. koymak için yer kalıyor 🙂 Aynı marka olmasa da benzer boyutlarda 3 kişilik bot kullandım daha önce.
Güncellemek isterim, gittigidiyor'da kargo dahil 220 TL'ye bulmuştum, 10 TL indirim vardı, 210 TL'ye geldi gayet güzel bir ürün, 2 kişi rahat sığıyor, hele tek kişi binerse çok daha rahat oluyor, internette gördüğüm kadar küçük değilmiş, yalnız 3 kişi zor biniliyor, 3 kişi binilirse kürek çekilmez hale geliyor, kürekler de o kadar kaliteli değil ama idare eder düzeyde, sonuçta " MADE IN CHINA "
Ürün'e puanım: 8,3 / 10

Geri
Yukarı