Sistem 3 gündür mavi ekran hatası veriyor ama minidump klasörü boş

3 gündür mavi ekran yiyorum bugün aşırı sık olmaya başladı. Neredeyse 15-20 dakikaya bir bu hatayı alıyorum ama minidump klasörü boş. Klasör var ama içi boş. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben anlamam bundan ama şu konuda farklı yerlere bakılmış. Siz önceden hazır edin ilgilenecek arkadaş için.

Hocam ben anlamam bundan ama şu konuda farklı yerlere bakılmış. Siz önceden hazır edin ilgilenecek arkadaş için.
PC'yi resetlemeyin yazılmış ama nasıl olacak anlamadım. Ben mavi ekran aldıktan sonra PC kendini resetlediğinde biosa girebilmek için F2 veya Del tuşuna basmamız gereken ekranda kalıyorum.
@Enes3078 bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Selamlar, hiç Ryzen Master ile sistemin ayarlarıyla oynadınız mı? Herhangi bir ufak oynama olduysa bile tüm yaptıklarınızı geri alın. Ayrıca Ryzen Master'ı kaldırdınız mı? Kaldırdıysanız ya yaptığı ayarlar ya da kalıntıları arkasında bırakmış. Detaylı yanıt verirseniz sevinirim, iyi akşamlar.

Selamlar, hiç Ryzen Master ile sistemin ayarlarıyla oynadınız mı? Herhangi bir ufak oynama olduysa bile tüm yaptıklarınızı geri alın. Ayrıca Ryzen Master'ı kaldırdınız mı? Kaldırdıysanız ya yaptığı ayarlar ya da kalıntıları arkasında bırakmış. Detaylı yanıt verirseniz sevinirim, iyi akşamlar.
Ryzen Master'ı bir ara indirdiğimi hatırlıyorum ama hiç ayar yapmamıştım diye hatırlıyorum. Şu an bilgisayarımda yok, kaldırmışım. Yaptıysam eğer bu ayarları nasıl geri alabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı