Sistem açılışta Boot Manager kısmına atıyor

ozan vural

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben minitool disk diye program indirdim diskteki silinmeyenler icin bir sitede yapılışı tek tek yaparken yazdır gibi bir şey yazdirdim sonra Windows'a hiç giremedim ve PC'yi acarken boyle bir hata aliyorum ve cikamiyorum bunun tek çözümü temiz Windows kurmak mi? Bu ekrandan bir turlu çıkamıyorum bir çözümü mu var mı? Yoksa tek çözüm temiz Windows kurulumu mu gerek?

20220519_184557.jpg

20220519_184602.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, galiba disk temizlenmiş. Tekrar kurulum yapıp deneyin.

Hocam, galiba disk temizlenmiş. Tekrar kurulum yapıp deneyin.

Hocam ben hard diski temizlemek istedim oyle yaptığımi düşünüyorum ama bilgisayarcıya götüreceğim adamda Windows silinmis gibi duruyor dedi ins oyledir sorun disk bozuk olmasin yeter cunku SSD'ye kurulu Windows ben zannetmiyorum Windows'un silincegini.

Tamamen silinmiş gözüküyor. Windows da silinmiş. Kendiniz de format atıp deneyebilirsiniz.

Tamamen silinmiş gözüküyor. Windows da silinmiş. Kendiniz de format atıp deneyebilirsiniz.

Umarim oyledir bu program niye boyle yapti bilmiyorum ben hard diski bir bolumunu USB bellek diye okuttum mu yazdim mi ne 8 GB falan onu yaptim olanlar oldu bir de bir programin tam ekran bir penceresi geldi PC'yi yeniden baslatti sanki baska isletim sıstemi gibi herhalde o USB gibi yazdirdigimi kendi sistemini yazdi cunku Windows acilmamisti sadece o program vardi oradan da çıkamıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı