Sistem alırken banka kartı ile taksit yapılır mı?

Cemm1211

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 - RX 6650XT - 16 GB RAM - 500 GB SSD - EX-A320M
Merhabalar, şu anda yeni bir sistem almak istiyorum 2. el olsa da olur fakat ödeme seçenekleri konusunda sıkıntım var. Kredi kartım bulunmamakta sadece Bankkart'ın 1700TL'lik kartı var bununla da bir şey yapılmıyor, ayrıca bilgisayar almak için kredi de çekemiyorum öğrenci olduğumdan dolayı verilmiyor, ailemi e bu işe katmak istemiyorum.

Banka kartı ile taksit taksit ödeyebilirim fakat bu yöntemle satıcı bulamıyorum hiçbir şekilde. Var mıdır bunun bir çaresi? Yardımınızı bekliyorum.

Bütçem: 9000-10000TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öğrenciyim Hepsiburada fibabanka 7 bin lira kredi verdi ürün fark etmeksizin daha önce kredi kartı kullanıp asgarileri düzenli ödediysen verirler dostum.

Merhabalar, şu anda yeni bir sistem almak istiyorum 2. el olsa da olur fakat ödeme seçenekleri konusunda sıkıntım var. Kredi kartım bulunmamakta sadece Bankkart'ın 1700TL'lik kartı var bununla da bir şey yapılmıyor, ayrıca bilgisayar almak için kredi de çekemiyorum öğrenci olduğumdan dolayı verilmiyor, ailemi e bu işe katmak istemiyorum.

Banka kartı ile taksit taksit ödeyebilirim fakat bu yöntemle satıcı bulamıyorum hiçbir şekilde. Var mıdır bunun bir çaresi? Yardımınızı bekliyorum.

Bütçem: 9000-10000TL
Banka kartı ile taksit yapamazsınız.

Bildiğim kadarıyla normal şartlarda banka kartları taksitlendirme söz konusu değildir. KMH limitiniz varsa KMH limiti kadar harcayabilirsiniz ancak normal şartlarda bu da tek seferde ödenir, ayrıca öğrenciyseniz KMH limitinizin yüksek olacağını düşünmüyorum. Bazı bankalar taksitli KMH sunuyor olabilir, bunu bankanıza sorabilirsiniz.

Normal şartlarda banka kartı ile taksit söz konusu değildir. Kredi kartı veya kredi çekme seçenekler arasındadır.

Arkadaşın dediği gibi bankkartta taksitli kmh imkanı olması lazım ama onun limiti de çok çok kyk kadardır yani işine yaramaz. Kredi vereceklerini de hiç sanmıyorum bir arkadaş aldım demiş ama.

Kısacası aileni karıştırmak istemiyorsan ya peşin ödeyeceksin ya da senetle alacaksın onu da kabul edecek satıcı kolay kolay bulunmaz.

Arkadaşın dediği gibi Bankkart'ta taksitli kmh imkanı olması lazım ama onun limiti de çok çok KYK kadardır yani işine yaramaz. Kredi vereceklerini de hiç sanmıyorum bir arkadaş aldım demiş ama.

Kısacası aileni karıştırmak istemiyorsan ya peşin ödeyeceksin ya da senetle alacaksın onu da kabul edecek satıcı kolay kolay bulunmaz.

Daha önce kredi kartı kullandıysa ve asgarisini düzenli ödediyse, düzenli olarak kredi kartıyla fatura vb ödediyse kredi notu nispeten yükselir çoğu banka veriyor alışveriş kredisi adı altında. Sadece KYK kredisini gelir olarak gösterip 1750 liralık kredi kartı almışlığım var hocam 😄 kredi geçmişi yoksa vermezler tabii orası ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı