Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor Hatası

mrttrn001

Hectopat
Daha fazla  
Herkese İyi günler, benim sorunum 2-3 gün önce bilgisayara format attım, sonra Microsoft office ve Autocad yükledim bu ikisini aynı anda yüklüyordum. Bir ara resimde gördüğünüz şey çıktı ne olduğunu anlamadan kapandı geri. Ben de dedim herhalde bir şeyler yükledi falan derken. Yüklemeler bitti sonra gayet office programları çalışıyor. Arada bir bu resimdeki şey çıkıp duruyor sonra kapanıyor. Belli bir zaman sonra tekrardan çıkıyor (1-2 saat) ve kapanıyor yine. Ne olduğu hakkında bi fikri olan varsa yardım ederse sevinirim. Arada çıksın bana zararı yok ama oyun sırasında çıktı az önce çıldırdım o yüzden bu sıkıntıyı çözmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdide teşekkür ederim.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler , Denetim masasından program kaldıra giderek, Acer adlı programı kaldırdım daha sonrada , Sürücü bulucu kullanıyordum onuda kaldırdım. Sorun çözüldü.

merhaba arkadaşlar bende bilgisayarıma windows 7 yükledim sonra autocad programını kurarken sistem belirtilen yolu bulamadı hatası veriyor nasıl düzeltebilirim ?

Dosya Ekleri

• Adsızadadad.png
    Adsızadadad.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 401
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı