Sistem durduk yere ekran kartını algılamadı

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, zombirock tekrardan açıldığı için hesap kasıyordum ve birden durduk yere ekranım gitti ve daha sonrasında gözlemledim ki ekran kartını algılamıyordu sistem. İlginçtir ki sistem APU vs değil yani driverin çöktüğünü düşünüyorum ama tekrar kurduğumda eskiden görev yöneticisinde ekran kartının kaç kullanıldığını görürken şimdi göremiyorum ve video izlerken bile güç tüketimi çok yüksek gösteriyor bunun sebebi nedir? Ne olmuş olabilir?

1652844757328.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ne yaptıysanız maining ( yani sizin iradeniz dışında maining yapıyor olabilir cihaz) virüsü yemiş olabilirsiniz. Arka planda ondan ekran kartı Full çalışıyor olabilir. Kesin çözüm format atmak olabilir. Ve lisanslı ve güncel Windows (5-10 TL'ye key satılıyor) kullanın sorun çıkmaz.

Her ne yaptıysanız maining ( yani sizin iradeniz dışında maining yapıyor olabilir cihaz) virüsü yemiş olabilirsiniz. Arka planda ondan ekran kartı Full çalışıyor olabilir. Kesin çözüm format atmak olabilir. Ve lisanslı ve güncel Windows (5-10 TL'ye key satılıyor) kullanın sorun çıkmaz.

Daha önce de bu şekilde driver çöküyordu ama restart atınca düzeliyor, mining olduğunu düşünmüyorum çünkü sadece yuzdeyi browser kullanıyor o da yayın tekrarı izlerken %40'a çıkıyor sebebi ne bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı