Sistem fiyatları 6 gün içinde zamlanır mı?

Bir ekran kartının hakettiği para olsun güç olsun pek anlamıyorum o tarafları birkaç video izledim sadece bu 3050 falan olsun DLSS'den dolayı performans ve kalite açısından güzel oluyor ama RX in teknolojisi biraz daha farklıymış yanlış anlamadıysam.

Bir ekran kartının hakettiği para olsun güç olsun pek anlamıyorum o tarafları birkaç video izledim sadece bu 3050 falan olsun DLSS'den dolayı performans ve kalite açısından güzel oluyor ama RX in teknolojisi biraz daha farklıymış yanlış anlamadıysam.
Net bütçen ne dostum kasa için ? 3050 falan alınmaz o fiyattan.

Bazı kişiler RX serilerini tercih edilmesini söylüyor bazıları da 3050 ekran kartlarını öneriyor da arada kaldım iki ekran kartıda performansı dibine kadar iyi veriyor ama teknolojileri falan fark ettiriyor. Ha onu da çok bilmiyorum çok araştıramadım nasıl araştıracağım bilmiyorum.

Net bütçen ne dostum kasa için? 3050 falan alınmaz o fiyattan.

Bütçem 13-18k ya kadar çıkabilir taksit ile alıyorum yine de az olmasında fayda var.

Bazı kişiler RX serilerini tercih edilmesini söylüyor bazıları da 3050 ekran kartlarını öneriyor da arada kaldım iki ekran kartıda performansı dibine kadar iyi veriyor ama teknolojileri falan fark ettiriyor. Ha onu da çok bilmiyorum çok araştıramadım nasıl araştıracağım bilmiyorum.

Bütçem 13-18k ya kadar çıkabilir taksit ile alıyorum yine de az olmasında fayda var.
Bütçen o aralıkta ise almışken böyle bişe al seni asla üzmez dostum. Fiyatıda değişmez ihtimal vermiyorum 6 günde. 2 tane 3050 üst üste koysan yine bi 6700XT edermi tartışılır.

Bütçen o aralıkta ise almışken böyle bir şey al seni asla üzmez dostum. Fiyatı da değişmez ihtimal vermiyorum 6 günde. 2 tane 3050 üst üste koysan yine bir 6700XT eder mi tartışılır?

Bu siteyi ilk defa gördüm ne kadar güvenilir bu site?

Tüm hazır sistem satan siteler kadar güvenilir hocam. Ben mevcut sistemimi oradan aldım zaten sıkıntı yaşamadım.

Bu kasa parçaları hakkında biraz araştırma yapıp mesajına geri döneceğim yarın içerisinde işe gideceğim için 8.30-5.30 arası zor dönerim ama akşam rahat olurum yardımın için teşekkür ederim :)

Bu kasa parçaları hakkında biraz araştırma yapıp mesajına geri döneceğim yarın içerisinde işe gideceğim için 8.30-5.30 arası zor dönerim ama akşam rahat olurum yardımın için teşekkür ederim :)
Hocam şimdiye kadar gaming.gen.tr üzerinde kötü parçaya rastlamadım. Tek problem diyebileceğim şey bazı high end bilgisayarlarda işlemci soğutucuları yetersiz gelebilecek soğutucu kullanmaları. Onun dışında arkadaşın attığı kasa o fiyat bandında bulabileceğiniz en iyi kasalardan.

Ekran kartını da kıyaslayabilmeniz için şöyle söyleyebiliriz. RX 6700XT 3070Ti gücünde bir GPU. Yani performansı kıyaslanmaz bile 3050 ile. Ki 3050 alsanız bile ray tracingi kullanmaya performansınız yetmeyecektir zaten. Ray tracing kullanıp akıcı fps alabileceğiniz performansta bir kart değil maalesef. Ray tracing kullanabilmeniz en az 3060'a ihtiyacınız var.

Tüm hazır sistem satan siteler kadar güvenilir hocam. Ben mevcut sistemimi oradan aldım zaten sıkıntı yaşamadım.

Baktım biraz testlerine gerçekten güzel gözüküyor ve.

Hocam şimdiye kadar gaming.gen.tr üzerinde kötü parçaya rastlamadım. Tek problem diyebileceğim şey bazı high end bilgisayarlarda işlemci soğutucuları yetersiz gelebilecek soğutucu kullanmaları. Onun dışında arkadaşın attığı kasa o fiyat bandında bulabileceğiniz en iyi kasalardan.

Ekran kartını da kıyaslayabilmeniz için şöyle söyleyebiliriz. RX 6700XT 3070 Ti gücünde bir GPU. Yani performansı kıyaslanmaz bile 3050 ile. Ki 3050 alsanız bile Ray Tracing'i kullanmaya performansınız yetmeyecektir zaten. Ray Tracing kullanıp akıcı FPS alabileceğiniz performansta bir kart değil maalesef. Ray Tracing kullanabilmeniz en az 3060'a ihtiyacınız var.

Bu arkadaş sistemi iyice övünce de kafama tam oturdu :D maaşı alır almaz bu PC'yi sipariş edeceğim yardımlarınız için çok teşekkür ederim ama konuyu kapatmadan önce eğer bilginiz varsa bu ekran kartına sıvı soğutma mı almalıyım daha önce hiç kullanmadım sıvı soğutma ki kasam zaten 10-15 yıllık falan :D ondan hiç bilmiyorum fan o ekran kartına yeter mi?

Baktım biraz testlerine gerçekten güzel gözüküyor ve.

Bu arkadaş sistemi iyice övünce de kafama tam oturdu :D maaşı alır almaz bu PC'yi sipariş edeceğim yardımlarınız için çok teşekkür ederim ama konuyu kapatmadan önce eğer bilginiz varsa bu ekran kartına sıvı soğutma mı almalıyım daha önce hiç kullanmadım sıvı soğutma ki kasam zaten 10-15 yıllık falan :D ondan hiç bilmiyorum fan o ekran kartına yeter mi?
5600 için sogutucu alsan yeterli. Kart işi biraz zahmetli diye biliyorum bence gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı