Sistem genelinde FPS düşüşü

Eren152

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 6600H RTX 3050
Meslek
Yazılım Geliştirici
Merhabalar daha 1 2 gün önce CS:GO ve FS19 girdiğimde FPS değerleri 100 ve üzerindeydi.
FS 19'da 0 donma hatta grafikler ortadayken oynanıyordu ama şu an en düşük de bile 40'tan 10'a düşüyor, çok fazla drop yıyor.
SSD ve HDD sağlığına baktım sorun yok. driver güncel, sıcaklıklar gayet normal, neden olabilir? CS'de 80 FPS alırken scope açınca 20 - 30'lara iniyor vs. yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar daha 1 2 gün önce CS:GO ve FS19 girdiğimde FPS değerleri 100 ve üzerindeydi.
Fs 19'da 0 donma hatta grafikler ortadayken oynanıyordu ama şu an en düşük de bile 40'tan 10'a düşüyor, çok fazla drop yıyor.
SSD ve HDD sağlığına baktım sorun yok. Driver güncel, sıcaklıklar gayet normal, neden olabilir? CS'de 80 FPS alırken scope açınca 20 - 30'lara iniyor vs. yardımcı olursanız sevinirim.

MSI Afterburner ile CPU ve GPU sıcaklığına bak kullandığın laptop mu masaüstü mü?

MSI Afterburner ile CPU ve GPU sıcaklığına bak kullandığın laptop mu masaüstü mü?

Ban yediğim için cevap veremedim masaüstü sıcaklıklar gayet normal Valorant oynadım FPS gayet düzgündü drop yemıyordu ama FS19 ve CS:GO'da nedense FPS hem düştü hem de cok fazla drop yiyor scope açınca 70'den 30'a iniyor vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı