Sistem geri yükleme ekranında siyah ekranda kaldı

Rotz.exe

Hectopat
Daha fazla  
Regedit dosyalarını eski hale getirmek için 1 gün önce Windows Update'in aldığı sistem geri yükleme noktasından sistemi geri yükledim. Ardından siyah ekranda kaldı. Mouse ve klavye ışığı yanmıyor, kulaklığın ışığı yanıyor. 20 dakika oldu. Sistemde SSD mevcut. Ne yapmam lazım?

Sistemi yeniden başlatıp, f8 (genelde f8) ile güvenli önyükleme seçeneklerinden başlangıç onarma deneyin olmadı, format diskini takın şimdi yükle ekranı gelince sol altta sistemi onar seçeneği var, yine olmadı format.

Sistemi yeniden başlatıp, F8 (genelde F8) ile güvenli önyükleme seçeneklerinden başlangıç onarma deneyin olmadı, format diskini takın şimdi yükle ekranı gelince sol altta sistemi onar seçeneği var, yine olmadı format.

Format atıyorum hocam. Sistem yükleme noktasının bir kez daha işlevsiz olduğunu gördüm.

Format atıyorum hocam. Sistem yükleme noktasının bir kez daha işlevsiz olduğunu gördüm.
Hocam sana birkaç tavsiyem olacak. Sistem geri yükleme ve sıfırlamaya hiç güvenme, hepsi boş.

Acronis yada Macrium reflect free ile bir tane sistem kurtarma DVD - USB si hazırlayacaksın, sorun olunca, USB -DVD den başlatıp, imajı inan birkaç dk içinde geri yüklüyorsun % 100 kurtarma garanti.

Hocam sana birkaç tavsiyem olacak. Sistem geri yükleme ve sıfırlamaya hiç güvenme, hepsi boş.

Acronis yada Macrium reflect free ile bir tane sistem kurtarma DVD - USB si hazırlayacaksın, sorun olunca, USB -DVD den başlatıp, imajı inan birkaç dk içinde geri yüklüyorsun % 100 kurtarma garanti.
Teşekkürler hocam. İlk işim temiz bir kurulum yapıp bilgisayarı açmak. Ne yazık ki o da uğraştırıyor şuan.

Geri
Yukarı