Çözüldü Sistem geri yükleme noktasına nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar bilgisayarda yanlış ayarlar yaptım pin isteme yerinde PC'ye giriş sağlayamıyorum. Neyse ki geri yükleme noktası oluşturmuştum ayarları geri almak için güvenli moda girdim nasıl girebilirim CMD veya çalıştır yoluyla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşletim sistemini açmadan sistem geri yükleme:
  • Shift tuşuna basılı tutarak "Yeniden Başlat"a tıklayın. Açılırken kurtarma modunda açılacak.
  • Oradan Sorun Gider>Gelişmiş Seçenekler>Sistem Geri Yükleme yolunu takip edip oluşturduğunuz noktayı geri yükleyin.
İşletim sistemi açıkken sistem geri yükleme:
  • Arama kısmına "Geri yükleme noktası oluştur" yazın.
  • Açılan pencerede, ortada "Sistem Geri Yükleme" seçeneğine tıklayın.
  • Açılan yükleme ekranında adımları takip edin.
  • Shift tuşuna basılı tutarak "Yeniden Başlat"a tıklayın. Açılırken kurtarma modunda açılacak.
  • Oradan Sorun Gider>Gelişmiş Seçenekler>Sistem Geri Yükleme yolunu takip edip oluşturduğunuz noktayı geri yükleyin.

Çözüm
Hocam ilk anlattığınızdaki gibi bir seçeneği yeni öğrendim ben bir yolunu bulup güvenli modda yaptım PC düzeldi neyseki. Tavsiyem önemli büyük bir ayar yapmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturmanızdır.

Hocam ilk anlattığınızdaki gibi bir seçeneği yeni öğrendim ben bir yolunu bulup güvenli modda yaptım PC düzeldi neyseki. Tavsiyem önemli büyük bir ayar yapmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturmanızdır.
İşletim sistemini veya oturumunuzu açamadığınız zaman kullanılan bir yöntemdir kendisi.

Geri
Yukarı