Sistem geri yükleme sonrası sistem pin kodu ister mi?

Pandora_sama

Hectopat
Daha fazla  
Sistem geri yükleme işlemini laptopumda yapmak istiyorum. Fakat korktuğum bir şey var. Sistem geri yükleme işleminden sonra bilgisayar pin kodu ister mi?

Pin kodunu bilmiyorum ve pin kodumu değiştirmek için ayarlardan hesap bilgilerine girmem gerek. Fakat orası bende hiçbir şekilde açılmıyor. Uzun süre bekletiyor sonra ayarlardan beni atıyor.

Son çaremsiniz.

İsterse bile format atarsın. PIN derken kastın ne? Giriş yaparken kullandığımız mı?
İsterse bile format atarsın. PIN derken kastın ne? Giriş yaparken kullandığımız mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak eğer benim bildiğim PIN'den başka PIN değilse, böyle kaldırabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Format nasıl atlıyor paralımı.
Değil.
Kısaca açıklayayım. Bir tane USB bellek bul. Ve bir tane de İSO dosyası indir. Rufus programını kullanarak USB belleği formata hazır hale getir. BIOS'a girip sistemde takılı olan format USB'si ile başlat, boot et.
Değil.
Kısaca açıklayayım. Bir tane USB bellek bul. Ve bir tane de İSO dosyası indir. Rufus programını kullanarak USB belleği formata hazır hale getir. BIOS'a girip sistemde takılı olan format USB'si ile başlat, boot et.
Senin için de bir İSO aldım. 24 saat geçerli
Rufus - Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu Bu program ile İSO dosyasını yazdıracaksın.
İSO dosyası da bu.

Yardımın için teşekkür ederim fakat bir bilgisayarcıya format attırmak istiyorum. İlk sistem geri alma işlemini yapacağım.
Bu arada söyleyeyim. PIN istemiyor.
Yardımın için teşekkür ederim fakat bir bilgisayarcıya format attırmak istiyorum. İlk sistem geri alma işlemini yapacağım.
Ne gerek var bilgisayarcıya yaptırmaya. Kendi yapmanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı