Sistem günde birkaç kere kilitleniyor

ismailkae

Kilopat
Daha fazla  
Laptopum var. 4 GB RAM 2400MHz DDR4, SSD var ama günde 2-3 kere PC kilitleniyor. PC'yi zorla kapatıyorum, güç düğmesine basılı tutarak kapatıyorum. Acaba SSD de sıkıntı mı vardır yoksa RAM mi yetmiyor? Twitch, YouTube ve Netflix için kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• ssd.jpeg
    ssd.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 22
Laptopum var. 4 GB RAM 2400MHz DDR4, SSD var ama günde 2-3 kere PC kilitleniyor. PC'yi zorla kapatıyorum, güç düğmesine basılı tutarak kapatıyorum. Acaba SSD de sıkıntı mı vardır yoksa RAM mi yetmiyor? Twitch, YouTube ve Netflix için kullanıyorum.

Hocam CrystalDiskInfo'yu indirip SSD sağlığını atar mısın?

Onu da şimdi yaptım iyi diyor anlamadım gitti onunda resmini attım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    824,6 KB · Görüntüleme: 23
4 GB RAM kulllanırken aynı sorun bende de oluyordu 8 GB RAM'e geçince düzeldi. Büyük ihtimal RAM sisteme yetmediği için uygulamalar fazla RAM tüketmek isteyince donuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda olduğu gibi RAM' inizi test edin genelde kilitlenme sorunları RAM veya anakartta olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı