Sistem HDD üzerinden açılmıyor

pcbozan23

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde eski bilgisayarıma ait bir HDD var. Bilgisayara takınca, Windows 7 kuruluydu, bilgisayar Windows 7'de açılıyor. Hata ekranına gidiyor. Bir daha açılmıyor. Kasa açıkken de takıyorum bu sefer bilgisayar görmüyor. Yalnızca HDD çıkışı var. Nasıl yaparım? Bir yardım etseniz?

Mevcut HDD niz üzerinde de Windows kurulu ise Boot ekranından kullandığınız HDD seçip başlatmanız gerekir diğer HDD takıp kullanamazsınız.

Windows 7 kendisinin kurulu olduğu sistem haricinde başka sistem üzerinden çalıştırılamıyor.

Mevcut HDD niz üzerinde de Windows kurulu ise Boot ekranından kullandığınız HDD seçip başlatmanız gerekir diğer HDD takıp kullanamazsınız.

Windows 7 kendisinin kurulu olduğu sistem haricinde başka sistem üzerinden çalıştırılamıyor.
Yanlış anladınız windows 7 kurmak istemiyorum eski hddye format atıp bilgisayarımda ek disk olarak kullanmak istiyorum.

Yanlış anladınız Windows 7 kurmak istemiyorum eski HDD'ye format atıp bilgisayarımda ek disk olarak kullanmak istiyorum.

Doğru anladım fakat anlaşmazlık oldu sanırım :)

Sizin sisteme eklemek istediğiniz disk içerisinde Windows7 kurulu ise sistem otomatik olarak onu Boot ediyordur siz BIOS üzerinden kullandığınız disk i öncelikli olarak atayıp Windows açıldıktan sonra eklemek istediğiniz disk i biçimlendirmeniz gerekiyor.

Doğru anladım fakat anlaşmazlık oldu sanırım :)

Sizin sisteme eklemek istediğiniz disk içerisinde Windows7 kurulu ise sistem otomatik olarak onu Boot ediyordur siz BIOS üzerinden kullandığınız disk i öncelikli olarak atayıp Windows açıldıktan sonra eklemek istediğiniz disk i biçimlendirmeniz gerekiyor.
Sağolun hocam daha yeni anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı