Sistem her oyunda kasıyor

Huseyinatik

Picopat
Katılım
12 Aralık 2020
Mesajlar
270
Lütfen üşenmeden okuyun arkadaşlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

16 Aralıkta İncehesap'tan bir sistem aldım arkadaşlar ve o gün bu gündür sorunlarla uğaraşmaktan bir kere bile düzgünce bir oyun oyanayamadım çünkü sistemim hemen hemen her oyunda takılıyor, kasıyor. Sistemimi daha 1 hafta geçmeden tekrar servise yolladım ve test yapıldı sorun bulunamadı diye geri gönderdiler.

Sonrasında ise tekrar aramalarım sonucunda ekran kartının değişimine karar verildi ve ekran kartımı gönderdim. Birkaç gün sonra aradım ve kartın stoklarda olmadığını söylediler onun yerine farklı öneriler sundular fakat ben kabul etmedim ve arızalı kartı stoklar yenileninceye kadar geri istedim. Ve bu olayların üstünden 3 ay geçti kart hâlâ stoklarda yok. Ekran kartı değişse bile bu sorun çözülür mü bilmiyorum ne yapsam bilmiyorum. Aradığım zaman da suçlu benmişim gibi ters konuşuyorlar.

THH'ye başvursam üzerinden 4 ay geçmiş sonuç çıkar mı bilmiyorum. Bu sorunlar yüzünden uzun bir süredir moralim bozuk. Ben bir öğrenciydim ve burs paramı katarak büyük hayallerle almıştım ve böyle olunca inanlımaz hayal kırıklığına uğradım maalesef. Sisteme format attım, farklı birkaç driver yüklesemde sorun ortadan kalkmadı. Bu kadar süre niye bekledin derseniz stokları bekledim ama 3 ay oldu ve ben adam gibi bir oyun oynayamadım.

Ne yapmalıyım arkadaşlar? THH için çok mu geç? Kendileriyle nazikçe insan gibi konuşuyorum burada mı hata yapıyorum yoksa sert mi konuşmam gerek? Siz olsanız nasıl bir yol izlerdiniz?
 
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
1.247
Çözümler
6
1605972768459.png
 
KS
H

Huseyinatik

Picopat
Katılım
12 Aralık 2020
Mesajlar
270
Sistem özellikleri vahiyle mi inecek?
Hocam Vahiy Allah tarafından Peygamberlere iner. Esprileri bu konularda yapmayın. Ve zaten alışverişteki mağdurluğumu ilettim sistem özelliklerini belirtmeme gerek olmdigini düşündüm. Ama buyrun sistem bu:
B450M S2H V2 Anakart.
AMD Ryzen 5 3500X işlemci.
XFX RX 5500 XT 8 GB ekran kartı.
XPG 8 GB 3200 MHz RAM.
Kingston A2000 500 GB M.2 SSD.
Zalman Gigamax 550W PSU.
Sorun sistem ile alakalı ama sistem belirtmemişsin. :D ?
Ayrıca dostum sert konuşacaksın lafını anlatacaksın firma malın hep arkasında oluyor zaten sizin baski yapmanız lazım.
haklisiniz nazik konuşmak yaramiyor bunlara.
 

Yeni konular

Yukarı