Sistem ilk açıldığında kasıyor

Baran murat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarı açıyorum ve bayağı sesli açılmaya başlıyor bir süre bir sıkıntı olmuyor (30sn) sonra yavaş yavaş kasmaya başlıyor onu da yenileyerek anlıyorum her saniye daha yavaş yeniliyor bayağı kasıyor sonra yavaşca bilgisayar susuyor kasmada gidiyor neden olabilir?

Bilgisayarı açıyorum ve bayağı sesli açılmaya başlıyor bir süre bir sıkıntı olmuyor (30sn) sonra yavaş yavaş kasmaya başlıyor onu da yenileyerek anlıyorum her saniye daha yavaş yeniliyor bayağı kasıyor sonra yavaşca bilgisayar susuyor kasmada gidiyor neden olabilir?

Başlangıç programlarının etkisiyle olmuştur. Arama yerine "MSConfig" yazın başlangıç uygulamalarını kapatın. Sorun devam ederse MBAM ile tarama yapın.

Virüs olabilir. Veya depolama alanı olarak HDD kullanıyorsanız ondan da olabilir. Kasa toz içinde de olabilir. Çok etken olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı