Sistem kapanıp açılınca sürücü hatası veriyor

Draugr

Hectopat
Daha fazla  
Bugün R6 oynarken aniden oyun dondu. Xbox Game Bar çalışıyordu fakat oyundan hiçbir türlü çıkamadım. PC'yi kapattım açtım; sürücü hatası, tekrar başlat dedi. Daha önceden de Discord'da konuşurken oldu. Sizce normal mi? Ne de sorun olabilir? Düzeltme: Başlık düzeltilmiş soru burada yazan.

Son düzenleme:
Sürekli oluyor mu çok nadiren olan bir şey mi?

Yaklaşık 30 gündür kullanıyorum 2 kez oldu.

Hangi sürücü hata veriyor?
Güncellemeyi deneyin eğer güncel değilse.

Hangi sürücünün hata verdiği yazmıyor ama R6 oynamadan 1 saat önce ekran kartı sürücüsü güncellemiştim sorun R6 dada olabilir konsolda da bu tarz şeyler oluyordu ama Discord'dayken de gitti 1 hafta önce.

Yaklaşık 30 gündür kullanıyorum 2 kez oldu.

Hangi sürücünün hata verdiği yazmıyor ama R6 oynamadan 1 saat önce ekran kartı sürücüsü güncellemiştim sorun R6 dada olabilir konsolda da bu tarz şeyler oluyordu ama Discord'dayken de gitti 1 hafta önce.

Aklıma bir tek ekran karı sürücüsü geldi DDU'yu deneyin.

Peki bu sorun bazen bazı insanların PC sindede yaşanan bir sorun mu? Yoksa sadece donanımsal sıkıntı olduğu zaman mı yaşanıyor.

Peki bu sorun bazen bazı insanların PC sindede yaşanan bir sorun mu? Yoksa sadece donanımsal sıkıntı olduğu zaman mı yaşanıyor.

Ben daha görmemiştim böyle bir sorun yaşayanı.

Hocam yakın zamanda tekrar yaşarsam PC'yi güzelce baştan bir teste sokucam DDU'yu kullanmayı pek anlayamadım ama hocam silince sürücüleri görüntü yine de geliyor mu gelmez ise sürücüleri nasıl kuracağım.

Hocam yakın zamanda tekrar yaşarsam PC'yi güzelce baştan bir teste sokucam DDU'yu kullanmayı pek anlayamadım ama hocam silince sürücüleri görüntü yine de geliyor mu gelmez ise sürücüleri nasıl kuracağım.

Sürücüyü silince kapanıp açılacak. Görüntü Windows'un kendi sürücüsü ile gelecek. Sitesinden sürücüyü indirip kuracaksınız.

Sürücüyü silince kapanıp açılacak. Görüntü Windows'un kendi sürücüsü ile gelecek. Sitesinden sürücüyü indirip kuracaksınız.

Tamamdır teşekkürler başka oyunda daha yaşarsam yapacağım R6 ya güvenemiyorum bug dolu bir oyun bu tarz bir şeyi konsolda 40 kez yaşamışımdır R6 da, aynısının DC de olması garibime gitti ama iyi günler.

Windows günlüklerinden hatayı buldum. Sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi ya da beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması. Diyor SSD mi test ettim bir problem yok RAM'leri PC'yi kapatırken test edeceğim.
İnternette katanın nedenleri böyle yazılmış.
  • Yanlış, hasarlı veya güncel olmayan sürücüler.
  • Yanlış BIOS ayarları.
  • Antivirüs yazılımı.
  • Güç ayarları.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı