Sistem kendi kendine hareket ediyor

Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Bilgisayarda son zamanlarda gariplikler yaşanıyor. MSE kullanıyordum temiz dedi. Kendi kendine sağ tık menüsü açıldı, kendi kendine arada şarkı değiştirmesi ve pencereleri kapatması ve en son olarak farenin kendi kendine hareket etmesi. Windows Media Player' i kapattı az önce bir kaç gün önce SAMP kendi kendine kapandı. Zararlı olabilir mi bilgisayarda? NPE, HitmanPro ve MSE temiz diyor. KVRT indirdim şu an onunla tarama yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda son zamanlarda gariplikler yaşanıyor. Mse kullanıyordum temiz dedi. Kendi kendine sağ tık menüsü açıldı, kendi kendine arada şarkı değiştirmesi ve pencereleri kapatması ve en son olarak farenin kendi kendine hareket etmesi. Windows Media Player'i kapattı az önce birkaç gün önce samp kendi kendine kapandı. Zararlı olabilir mi bilgisayarda? Npe, hitmanpro ve mse temiz diyor. KVRT indirdim şu an onunla tarama yapacağım.

İyi bir antivirüs indirip tam tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Bilgisayarınız Skynet olmadan direkt kapsamlı bir tarama yapın ve gerekiyorsa format atın sayın hocam. 🎭
Kaspersky Virus Removal Tool ile tarama yapıyorum kendi yazdığı rehberi uygulayacağım :D.
İyi bir antivirüs indirip tam tarama yapmanızı tavsiye ederim.
Zararlı olabilir mi mi? Kardeş bilgisayarın dile gelip konuşmadığı kalmış sadece. Dosyalarını yedekleyip tertemiz bir format at. Diskini komple silmeyi unutma formatlarken.
Format atamam hocam program geliştiriyorum projeyi çöpe atamam.

Hocam Kaspersky tam tarama sonuçları nedir paylaşabilir misiniz?
Devam ediyor hocam.

1624016876340.png

Rkill bir kaç işlemi durdurdu zararlı yazılım olduğundan emin olmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı