Çözüldü Sistem kendiliğinden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamı alalı 1 sene oluyor. Termal macun yeni ama kapanıp duruyor. Oyundayken oluyor bazen de Google da dolaşırken aniden kapanıyor. Isıdan kapandığını düşünüyorum. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?

Güç kaynağı dediğin Power ise yeni Power aldım bugün bir sorun görünmüyor şu an kapanmadı hiç, bir de kasaya elektrik veren priz eskiydi ( evdeki tüm prizler eski :D ) kısa devre yapabilir mi diye düşündüm evin tüm tesisatlarını yeniledim üstüne 6'lı şok korumalı uzatma priz aldım 500 lira girdi Power ile birlikte hala kapanmaya devam ederse atacağım PC'yi camdan yeter be yeter :/

Power'den bahsettim abartmışsın sorun olmazdı :D

Galiba, sistem boşta iken CPU sıcaklığı 62 derece. Yoksa arkada çalışan bir şeyler mi var? Boşta bu sıcaklık normal değil.

1624363407615.png

Daha şimdi kontrol ettim boştayken sıcaklıklar böyle bayağı düşmüş Power değiştirdikten sonra
Şu an Google açık kontrol ettim 20'lerde seyrediyor sıcaklık.
Aşırı anormal. Ya da fan da mı sorun var.

Kasada 3 fan var hepsi gayet oturmuş durumda bilgisayarcıda kontrol ettirdim gayet iyi çalışıyolar dünden beri kullandım kapanma olmadı sorun çözüldü heralde

Geri
Yukarı