Çözüldü Sistem kendiliğinden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamı alalı 1 sene oluyor. Termal macun yeni ama kapanıp duruyor. Oyundayken oluyor bazen de Google da dolaşırken aniden kapanıyor. Isıdan kapandığını düşünüyorum. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar kasamı alalı 1 sene oluyor. Termal macun yeni ama kapanıp duruyor. Oyundayken oluyor bazen de Google da dolaşırken aniden kapanıyor. Isıdan kapandığını düşünüyorum. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?
MSI Afterburner ile sıcaklık testi yapın, eğer sıcaklık yükselince kapanıyorsa sorun fanlarınızda olabilir. Termal macun yeni diyorsunuz ancak kalitesiz olması durumu da var. Eğer ısıda bir sorun yoksa. Güç kaynağınızı kontrol edin. Bir temassızlık veya güç kaynağında arıza söz konusu olabilir.

MSI Afterburner ile sıcaklık testi yapın, eğer sıcaklık yükselince kapanıyorsa sorun fanlarınızda olabilir. Termal macun yeni diyorsunuz ancak kalitesiz olması durumu da var. Eğer ısıda bir sorun yoksa. Güç kaynağınızı kontrol edin. Bir temassızlık veya güç kaynağında arıza söz konusu olabilir.
Kalitesiz de olsa hiçbir termal macunun Google'da dolaşırken kapatacağını düşünmüyorum.

Pazartesi bilgisayarcıya götürdüğümde bilgisayarcıya ne diyebilirim bu sorun uzun süredir var ikidebir adama abi kapanıyor diye götürüyom düzetemedi adam delireceğim oyun bile indiremiyorum.

Gelişmiş sistem ayarlarından başlangıç kurtarmaya gelip otomatik olarak yeniden başlatı kapatıp deneyebilirsin eski laptopumda sorunu böyle çözdüm diye hatırlıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    124,9 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı