Çözüldü Sistem kendiliğinden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamı alalı 1 sene oluyor. Termal macun yeni ama kapanıp duruyor. Oyundayken oluyor bazen de Google da dolaşırken aniden kapanıyor. Isıdan kapandığını düşünüyorum. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?

Pazartesi bilgisayarcıya götürdüğümde bilgisayarcıya ne diyebilirim bu sorun uzun süredir var ikidebir adama abi kapanıyor diye götürüyom düzetemedi adam delireceğim oyun bile indiremiyorum.
Aga bilgisayarcıya götürme dediğimi yap bazı Bilgisayarcılar parçaları bilerek bozup yapmak için yapa alıyorlar bazılarıda parçaları yürütüyorlar.

Aga bilgisayarcıya götürme dediğimi yap bazı bilgisayarcılar parçaları bilerek bozup yapmak için yapa alıyorlar bazıları da parçaları yürütüyorlar.

Tanıdık bilgisayarcı bana böyle bir şey yapacağını sanmıyorum, dediklerin çözmez ki termal macun diyorsun sana belirttim orada macun yeni ben sürmedim yanlış sürme ihtimalı yok yani.
Fan dedin fanlar gayet düzgün çalışıyor.

Sıcaklık testi ve sistem özelliklerinizi paylaşırsanız daha sağlıklı yardımcı olunur.
1623521316808.png
1623521286713.png

iki uygulamadaki sıcaklık değerleri bunlar
Dediğimi yapmayı dene bilgisayarcıya gitmeden.

Tamam yaptım tiki kaldırdım bilgisayarı yeniden başlatayım mı?
Dediğimi yapmayı dene bilgisayarcıya gitmeden.

Dediğini yaptım test etmek için oyuna girdiğimde oyunu tam kapatırken gene kapandı kasa.

Son düzenleme:
Tanıdık bilgisayarcı bana böyle bir şey yapacağını sanmıyorum, dediklerin çözmez ki termal macun diyorsun sana belirttim orada macun yeni ben sürmedim yanlış sürme ihtimalı yok yani.
Fan dedin fanlar gayet düzgün çalışıyor.

Bizim tanıdık bilgisayarcı ekran kartını çalmıştı ekran kartını bozuk devip almış GTX950'yi onun yerine GT430 takmıştı.

Bizim tanıdık bilgisayarcı ekran kartını çalmıştı ekran kartını bozuk devip almış GTX950'yi onun yerine GT430 takmıştı.

Aga adamdan şüphelendirmeyin beni :D yapmaz öyle bir şey bilgisayarın donanımlarını biliyorum zaten öyle bir şey olursa farkederim. Dün bilgisayar tam 3 sefer kapandı oyun girerken oldu 2'si diğeride googleda oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı