Sistem kurulumda donuyor

Sıkılan

Picopat
Daha fazla  
RAM
4
Anakart
Celoran
Merhaba PC'm kötü Windows 7 yapmak istiyorum kurulumda donuyor çünkü bilgisayarım UEFI, BIOS ayarlarında seçenek yok. PC yapmam lazım yardımlar için teşekkürler.

Sistemim kötü Windows 7 yapsam daha çok hızlanacak BIOS Update yaparken adaptörün %30 az diyor benim bataryam hatalı ne yapacağım bataryam arızalı diye BIOS Update yapmıyor.

Sistemin UEFI ise Win 8+ kullan.

Hocam bir kod varmış bataryan bitik olsa bile kurulum devam edebiliyormuşsun USB'ye attım BIOS güncellerken o hatayı verdi /camsuple vb komutlar var ellemedim ben nasıl haleldicez.

Son düzenleme:
Bende kaç kere diyeceğim UEFI desteği olan sisteme Windows 7 kurmak zorlayıcı olur genelde diye?
BIOS'ta UEFI devre dışı bırak. CSM enable yapıp dene o vakit.

Heh dediğimi anladın işte. CSM gelmesi için BIOS Update yapmam gerekiyor yaparken oluyor fakat batarya %30 dolu değil hatası veriyor benim de bataryam arızalı olduğu için kuruluma devam edilmiyor. BIOS'tan boot edip forceit yazsam bile olmuyor onu soruyorum.

Bende kaç kere diyeceğim UEFI desteği olan sisteme Windows 7 kurmak zorlayıcı olur genelde diye?
BIOS'ta UEFI devre dışı bırak. CSM enable yapıp dene o vakit.

Hocam yardım edebildiğin noktaya kadar edin arkadaş AnyDesk at diyor yapacağım diyor ona bir bakayım.

Laptop tam model nedir? CSM için BIOS Update neden gerekli? İstersen BIOS'tan tüm ayarların görselini gönder bir bakayım.

Hocam BIOS sürümüm aşırı eski olduğu için geliştiriciler koymamış yeni Update çıkartıp onun içine koymuşlar onu yüklemek istiyorum görsellerini şu an atamam. Casper cgu.

Dosyayı burdan aldım adamla bilgisiyarımız aynı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardım edecek yok mu lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı