Çözüldü Polosmart FS28 mikrofonu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rabia07

Femtopat
Daha fazla  
Mikrofonu algılamıyor kasam. Sorun ne? Çözemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz? TeamViewer var.

Yeni kulaklık aldım fakat ne bunun bilgisayarımın ses kaydedicisinde ne de Discord gibi uygulamalarda çalıştırabiliyorum.

Çözüm
Giriş soketinde iki tane çizgi var.
Bu durumda bu kablo ile mikrofonu çalıştıramazsınız. Sadece ses vermeye yarayan bir kablo. Ayrıca kablo destekleseydi bile mikrofonu kullanabilmeniz için dönüştürücüye ihtiyacınız olurdu çünkü girişleriniz ses ve mikrofon olarak ayrılmış.

Ürününüz Bluetooth olduğundan dolayı Bluetooth bağlanarak mikrofununu kullanabilirsiniz fakat bunu kablolu yapmanızın bir yolu yok.
Tek girişli mi? Masaüstünde mi yoksa Notebook ile mi kullanıyorsun? Bağlantıları doğru yaptığına emin misin? Doğru mikrofonu seçtiğine emin misin?

Tek girişli mi? Masaüstünde mi yoksa notebook ile mi kullanıyorsun? Bağlantıları doğru yaptığına emin misin? Doğru mikrofonu seçtiğ.

Anlamadıgım için TeamViewer yardımı ile yardım eder misiniz?
Sosyal üzerinde özel mesajdan yardım etmiyoruz ve çifte konulara izin vermiyoruz.

Hangi marka ve model kulaklığı kullanıyorsunuz? Sürücüleri yüklenmemiş veya varsayılan aygıt olarak seçilmemiş olabilir.
Ama bu şekilde de söylenenleri uygulayamıyorum kendim de pek iyi olmadıgım için.

Anlamadıgım için TeamViewer yardımı ile yardım eder misiniz?
Kutunun üzerinde yazan marka ve modeli söyleyeceksiniz. Bunun için TeamViewer kullanmaya gerek yok.

Başlat'a Ses ayarları yazdığınızda Giriş kısmında hangi cihaz seçili? Windows bilgisayarınızda sol altta görünen pencerelere basıp Ses ayarları yazdığınızda çıkan şeye tıkladıktan sonra çıkan ekranda Giriş kısmında seçili bir cihaz gözükmesi gerekli. Orada ne yazıyor?

Polosmart kulaklık. Giriş aygıtı bulunamadı diyor.

1603322886922.png

1603322939036.png

1603322989455.png

Son düzenleyen: Moderatör:
polosmart kulakEki Görüntüle 710443
giriş aygıtı bulunamadı diyor
Kasaya tek bir kablo mu taktın yoksa çift mi? Tek ise masaüstü bilgisayarda Mikrofon+Kulaklık algılayacak şekilde giriş yok, ikisi birdir. Bu yüzden algılamıyor olabilir.

Ayrıca dokunmatik ekranlı bir monitör mü kullanıyorsun? Kalem girişi görünüyor sistemde. Notebook kullanıyor olabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı