Sistem montaj sonrası görüntü vermezse ne yapılmalı?

SwDip

Decapat
Daha fazla  
Ben şimdi 5000TL bütçe ile parça parça Hepsiburada'dan PC toplayacağım. Kaygım şu; toplama sistem dizmeyi biliyorum, onda bir sıkıntım yok ama her şeyi taktığım zaman ekrana görüntü vermezse ne yapacağım? Babamada her şeyi biliyorum, yaparım dedim. Eğer açılmassa sıkıntı çıkar. Bir de statik elektrik mevzusu var?

Ekran kartı: GT1030
İşlemci: R5 3600
RAM: 8x2 GB 3200 MHz

İlk seferde görüntünün geç gelmesi normal. Bütün sistem BIOS tarafından tanınıyor. Bir sıkıntı olmazsa görüntü gelir zaten.

Sistem dizmeyi biliyorsunuz ama sistem konfigüre etmeyi bilmiyorsunuz anlaşılan. O işlemci ve ram yanında, ekran kartı ile masaüstünde mouse imleci mi kovalayacaksınız? 🎭

5000 ₺ ile PC toplamak ne kadar iyi bilemiyorum. Bilgisayarcı varsa gidin o montajlasın , sizde öğrenirsiniz . Yada youtube dan video izleyip yapın. Tavsiyem bilen birinin yanında yapın bir şey olursa direkt yardım eder.

İlk seferde görüntünün geç gelmesi normal. Bütün sistem BIOS tarafından tanınıyor. Bir sıkıntı olmazsa görüntü gelir zaten.

Sistem dizmeyi biliyorsunuz ama sistem konfigüre etmeyi bilmiyorsunuz anlaşılan. O işlemci ve ram yanında, ekran kartı ile masaüstünde mouse imleci mi kovalayacaksınız? 🎭
Piyasayı bilmiyorsunuz herhalde elimde olduğu için 1030 kullanıyorum keyfinden değil bütçeden dolayı yükseltemiyorum.

Piyasayı bilmiyorsunuz herhalde elimde olduğu için 1030 kullanıyorum keyfinden değil bütçeden dolayı yükseltemiyorum.
O halde paranızı çöpe atmayın vazgeçin.

Aldığınız işlemci ve rami ekran kartı yüzünden verimli kullanamayacaksınız eğer amacınız oyun ise...

Geri
Yukarı