Sistem montajı için mahalle bilgisayarcısına gidilir mi?

eclip

Hectopat
Daha fazla  
Pahalı bir sistem satın aldım. Demonte olduğu için bilgisayarın parçalarını takması için bilgisayarcıya götürmeyi planlıyorum. Tanıdık sayılır, zaten küçük bir ilçede oturuyorum, yıllardır müşterisiyim. PC pahalı olduğu için takarken parçaları bozarlar veya el altından yürütürler gibi hissediyorum. Böyle bir şey olabilir mi? Siz olsanız bilgisayarcıya taktırır mıydınız?

Toplatılabilir. Ancak yanında dur. Durmana izin vermiyorsa YouTube'den bir video izle ya da gidebilirsen Vatan gibi bilgisayar toplayan yerlere git orada toplat.

Bence MediaMarkt İtopya gibi bir dükkana git orada yapsınlar mahallede parça çalma veya parçalara zarar gelme olasılığı yüksek genelde pek ince çalıştıkları söylenemez mahalle bilgisayarcılarının bence bir mağzaya falan yaptır ek para alırlar ama için rahat olur eğer ki kendim yapacağım diyorsan çok dikkatli ol bunlar çok narin aletlerdir parçalar hasar görürse o parça direk güme gider.

Pahalı bir sistem satın aldım. Demonte olduğu için bilgisayarın parçalarını takması için bilgisayarcıya götürmeyi planlıyorum. Tanıdık sayılır, zaten küçük bir ilçede oturuyorum, yıllardır müşterisiyim. PC pahalı olduğu için takarken parçaları bozarlar veya el altından yürütürler gibi hissediyorum. Böyle bir şey olabilir mi? Siz olsanız bilgisayarcıya taktırır mıydınız?

Başında seninle birlikte yaparsa sıkıntı yok yoksa 16 GB RAM 2 GB olabilir fark etmeden.

Hocam yanılmıyorsam Vatan bilgisayarda toplama hizmeti vardı ya da parçaları İncehesap üzerinden vb yerlerden sipariş verip düşük bir ücret karşılığında monteli gelmesini isteyebiliyordunuz yanılmıyorsam ama ben olsam kendim toplamazdım çünkü çok hassas noktaları var mesela işlemcinin altında altın kaplama dişler var diye biliyorum eğer bu dişlere zarar gelirse sıkıntı o yüzden ya iyi bir bilgisayarcıya ya da Vatan vb yerlerden toplatın bana
Göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı