Sistem montajında kablolar nereye takılmalı?

Tamamdır o zaman önemi yoksa rastgele takıyorum. Yukarıda da belirttiğim gibi sanırım GPU güç kablosu kullanmak sıkıntı yaratır sadece 8 pin takıyorum.
GPU kablosunu GPU'ya, CPU kablosunu CPU'ya takmalısın. Tersini uygulama. CPU kablosu 4+4 şeklinde ayrılıp 8 pin haline birleştirilebilir bir yapıdadır. GPU kablosu ise 6+2 şeklinde ayrılıp 8 pin haline birleştirilebilir bir yapıdadır. Yanlış takma gibi bir şansın yok.

https://www.hepsiburada.com/cpu-8-p...harPdQaROpy6-KcQuARoC8swQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
O zaman linkteki gibi bir kablo ile daha iyi olur. Ya da çalışmazsa alabilirsiniz. Hemen almaya gerek yok.

GPU kablosunu GPU'ya, CPU kablosunu CPU'ya takmalısın. Tersini uygulama. CPU kablosu 4+4 şeklinde ayrılıp 8 pin haline birleştirilebilir bir yapıdadır. GPU kablosu ise 6+2 şeklinde ayrılıp 8 pin haline birleştirilebilir bir yapıdadır. Yanlış takma gibi bir şansın yok.

Çalıştı bilgisayar teşekkür ederim bilgileriniz için yalnız ilk BIOS açılımında yanlışlıkla işlemci soğutucuyu sıvı soğutucu olarak seçtim bir sıkıntı olabilir mi nereden değiştireceğimi arıyorum şu an box cooler olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı