Sistem Önerisi

• Konuyu başlatan İqMan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Önerdiğiniz sistem deki Asus bilgisayarın kutusunda gelen maus ve klavye bence çok iyi. Çok hoş tasarımı ve kullanımı var. Recep Baltaş'ın yapmış olduğu incelemede hayran kalmıştım.

Çok saçma bizi yiyorlar. Burak abi nerdesin bir donanım haber vakası daha. (bence)

Takım isimlerini doğru telaffuz edelim. Burası taraftar forumu değil. Olsaydı cevabını çoktan almıştın.
FENERBAHÇE <3
Taraftar olmak ile holigan olmak arasında ince bir çizgi var, o çizgiyi aşmamak gerek.
Her neyse konu dışı yorumlara gerek yok..
Bence bütün parayı o kasaya yatırması kötü olur, şunun şurasında Haswell ve GTX 700 serisine ne kaldı ki :)

Önerdiğiniz sistem deki Asus bilgisayarın kutusunda gelen maus ve klavye bence çok iyi. Çok hoş tasarımı ve kullanımı var. Recep Baltaş'ın yapmış olduğu incelemede hayran kalmıştım.

İncelemeyi bende izledim fakat unutmuşum klavye ve mause olduğunu kutunun içinde, 14bin lirayı nere harcayabilir arkadaşımız diye düşünürken. Ne olursa olsun öyle bir makinaya kablosuz mause şart. Bi araba parsı verip eşantiyon mauslamı uğraşsın yahu :)

Eşantiyon maus ama özellikleri çok iyi. Ağırlık seçenekleri, hassasiyet ayarı vs. Benim 15 binim olsa ben 2 sistem toplardım mesela :)

Ya o işin şakası eşantiyon ama tek başına 200 lira etiket çekilebilir :) Ben bir sistem toplarım bir araba alırım en azından üstüne binerim bi yerden bi yere götürür evde yatmaz bütün gün :)

Benim 50 binim olsun ben yine sistem toplarım :D Öyle sistem bende olsa ben dışarı çıkmam ki :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı