Sistem parçaları FPS oyunlarında mermi gidişatını etkileri mi?

PUROFACE

Picopat
Yer
KÜBA
Daha neler duyacağız Allah'ım :D yok kardeşim öyle şeyler sana bunu kim dediyse beynini yemiş.

wenX

Decapat
Makaleler
1
Bu kafama çok takılan bir soru açıkcası adam vuramadığımda genellikle mermiler saçma sapan yerlere gidiyor ve bir yerde sistemin bunu tetiklediğini duydum. Sizce bu doğru mu aslı astarı var mıdır?

Etkileyeceğini sanmıyorum fakat aynı anda karşınızdaki adamı vurduğunuzda önce siz ölüyorsanız bu pingle alakalıdır. Pinginiz sizi vurandan yüksekse adamı vurduğunuza dair silah sesi de duysanız sizi vuranın komutu önce gider sunucuya.

WARTEX

Hectopat
Bu kafama çok takılan bir soru açıkcası adam vuramadığımda genellikle mermiler saçma sapan yerlere gidiyor ve bir yerde sistemin bunu tetiklediğini duydum. Sizce bu doğru mu aslı astarı var mıdır?
Hocam aim kötü olunca oluyor genelde o durum. Koşarak ateş etmemeye çalışırsanız düzelmeleri görürsünüz xd

HeKeA

Hectopat
Merhaba, gördüğüm kadarıyla fazladan Ram birikmiş bilgisayarınızda. Bu yüzden mermi stabil gitmiyor eğer Bilgisayarınızı vereceğim adrese gönderirseniz fazla Ramleri Bilgisayarınızdan söküp bu sorunu çözebilirim..

Hayır tabi sistemdeki herhangi bir parça sizin merminizin gittiği yeri etkilemez. Kim söylediyse sizi keklemiş. üzgünüm.

Yeni konular

Yukarı