Sistem parçaları FPS oyunlarında mermi gidişatını etkileri mi?

Bu kafama çok takılan bir soru açıkcası adam vuramadığımda genellikle mermiler saçma sapan yerlere gidiyor ve bir yerde sistemin bunu tetiklediğini duydum. Sizce bu doğru mu aslı astarı var mıdır?

Etkileyeceğini sanmıyorum fakat aynı anda karşınızdaki adamı vurduğunuzda önce siz ölüyorsanız bu pingle alakalıdır. Pinginiz sizi vurandan yüksekse adamı vurduğunuza dair silah sesi de duysanız sizi vuranın komutu önce gider sunucuya.

Bu kafama çok takılan bir soru açıkcası adam vuramadığımda genellikle mermiler saçma sapan yerlere gidiyor ve bir yerde sistemin bunu tetiklediğini duydum. Sizce bu doğru mu aslı astarı var mıdır?
Hocam aim kötü olunca oluyor genelde o durum. Koşarak ateş etmemeye çalışırsanız düzelmeleri görürsünüz xd

Merhaba, gördüğüm kadarıyla fazladan Ram birikmiş bilgisayarınızda. Bu yüzden mermi stabil gitmiyor eğer Bilgisayarınızı vereceğim adrese gönderirseniz fazla Ramleri Bilgisayarınızdan söküp bu sorunu çözebilirim..

Hayır tabi sistemdeki herhangi bir parça sizin merminizin gittiği yeri etkilemez. Kim söylediyse sizi keklemiş. üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı