Sistem Rampage klavye ve fare setinden sonra BIOS'a girerken siyah ekranda kalıyor

TonBaligi55

Hectopat
Merhaba. Dün yeni aldığım klavye ve mouse'u bilgisayara taktım ancak fnlock yapmak istediğimden dolayı BIOS'a girmeye çalıştım fakat siyah ekranda kaldı ve hiçbir tepki vermedi. Yeni cihazları taktıktan sonra oldu bu sorun. Daha öncesinde açılıyordu. BIOS güncel. Ne yapmam gerektiğini bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba. Dün yeni aldığım klavye ve mouse'u bilgisayara taktım ancak fnlock yapmak istediğimden dolayı BIOS'a girmeye çalıştım fakat siyah ekranda kaldı ve hiçbir tepki vermedi. Yeni cihazları taktıktan sonra oldu bu sorun. Daha öncesinde açılıyordu. BIOS güncel. ne yapmam gerektiğini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Ürünlerle alakalı olduğunu sanmıyorum.

Merhaba. Dün yeni aldığım klavye ve mouse'u bilgisayara taktım ancak fnlock yapmak istediğimden dolayı BIOS'a girmeye çalıştım fakat siyah ekranda kaldı ve hiçbir tepki vermedi. Yeni cihazları taktıktan sonra oldu bu sorun. Daha öncesinde açılıyordu. BIOS güncel. Ne yapmam gerektiğini bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam konudan birazcık bağımsız olsa da mouse nasıl beklediğiniz gibi mi memnun musunuz?

Hocam konudan birazcık bağımsız olsa da mouse nasıl beklediğiniz gibi mi memnun musunuz?
Mouse ister ışık kalitesi ister malzemesi ister büyüklüğü ister hassasiyeti... Her şeyi ile ile kusursuz bir mouse geldi bana. Tam bir f/p ürünü diyebilirim. Uygulamasıda var ayrıca istediğin ayarları (makro atama, dpı ayarları, led ayarları vs) çok rahat ve kolay bir şekilde ayarlayabilirsin.

Mouse ister ışık kalitesi ister malzemesi ister büyüklüğü ister hassasiyeti... Her şeyi ile ile kusursuz bir mouse geldi bana. Tam bir F/P ürünü diyebilirim. Uygulamasıda var ayrıca istediğin ayarları (makro atama, DPI ayarları, LED ayarları vs) çok rahat ve kolay bir şekilde ayarlayabilirsin.

Çok teşekkürler hocam ben de almayı düşünüyorum.

USB portları arızalı olabilir ikisini de çıkartıp, hatta bütün USB aygıtları çıkarıp deneyiniz.

USB portları arızalı olabilir ikisini de çıkartıp, hatta bütün USB aygıtları çıkarıp deneyiniz.
Yeni ürünleri çıkardım. USB portları boş. Eski ürünler yuvarlak eski başlılar onları tekrar takıp denedim fakat dediğim gibi siyah ekranda kaldı tekrar. Sorunun başka bir şeyden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama bulamadım. BIOS pilinide çıkar tak yaptım fakat durum aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı