Çözüldü Sistem RTX 3070'i algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

salimardaa

Centipat
Sorunum çözüldü zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Merhaba öncelikle. Sistemim bu: (Parçalardan kaynaklı sorunlar olabilir diye söylüyorum)

Ekran Kartı
Anakart
Ram
SSD
Power Supply
Kasa
Soğutma

Konuya geleyim, bugün parçaları alıp bilgisayarcıya gittim ve sistemi montajladık. Ekran kartının fanının dönmesine rağmen ekran kartı bilgisayarımda algılanmış olarak gözükmüyor, yardım eden herkese çok teşekkürler.

Çözüm
Yardımcı olan/olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü. Ben Driver Booster indirmiştim, hata vermiş ve güncellememiş. Manuel olarak güncellediğimde düzeldi.

Baş-ül Adam

Centipat
Yer
Black Mesa
Tam anlamadım ama eğer driver'ını kurmadıysanız, Aygıt Yöneticisi üzerinde Microsoft Görüntü Bağdaştırıcısı olarak gözükecektir.

Liutenant

Kilopat
Yer
Altay Dağları
Öncelikle kasa ve PSU hariç güzel sistem, hayırlı olsun.
GeForce web sitesine girip sürücüleri yükleyin.

Buğra Uslu

Hectopat
Makaleler
1
Algılamıyor derken? Ekrana hiçbir şey gelmiyorsa monitör bağlantısını kontrol edin, farklı bir port deneyin. Ekrana hiç görüntü gelmiyorsa sebebi RAM ya da işlemci olabilir.

Gregorz Brzecz.

Kilopat
Yer
Behind the walls
Diğer PCI Express'e takın bakalım sorun belki oradan kaynaklıdır.

KS
S

salimardaa

Centipat
Yardımcı olan/olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü. Ben Driver Booster indirmiştim, hata vermiş ve güncellememiş. Manuel olarak güncellediğimde düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Yukarı