Sistem sesleri karşı tarafa nasıl aktarılır?

Çözdüm sanırım, altında "Varsayılan İletişim Aygıtı" yazan değil de, "Vociemod Virtual Audio Device (WDM) - Varsayılan Aygıt" yazana aynı işlemleri uygulayın. Sağ tıklayıp, "Devre Dışı Bırakılmış Aygıtları Göster" seçeneğini aktif edin.
Yok olmuyor. Kafayı sıyıracağım, lanetliyim galiba.
@Kemânkeş- O kısmı sıfırlamanın bir yolu yokmu. Mikrofon falan tekrar kurulsa?

Yok olmuyor. Kafayı sıyıracağım, lanetliyim galiba.
@Kemânkeş- O kısmı sıfırlamanın bir yolu yokmu. Mikrofon falan tekrar kurulsa?
Kullandığınız mikrofon kırmızı dikdörtgen içerisindeki mi yoksa mavi dikdörtgen içerisindeki mi?
1603182099543.png

• Virtual Audio Cable
  • Stereo Mix Plus

Stereo Mix Plus ise başarılı bir program bildiğim kadarıyla ama antivirüs programları trojan olarak algılayabiliyor, o yüzden önermiyorum. Yine de şans verebilirsiniz.

Virtual Audio Cable programı kullanıcılar tarafından oldukça iyi geri dönüşler almış ve Windows 10 ile stabil çalıştığı belirtilmiş. Ayarlarında en fazla örnekleme hızı ve bit derinliği 2 kanal, 16 bit 48000 Hz olarak geçiyor.

Elimden bu kadarı geliyor hocam. Yine de bu işi yapabileceğiniz, bildiğim ekstra programları sundum.
Bildiğim her şeyi döktüm. Daha fazla yöntem bilmiyorum, kusura bakmayın.

• Virtual Audio Cable
  • Stereo Mix Plus

Stereo Mix Plus ise başarılı bir program bildiğim kadarıyla ama antivirüs programları trojan olarak algılayabiliyor, o yüzden önermiyorum. Yine de şans verebilirsiniz.

Virtual Audio Cable programı kullanıcılar tarafından oldukça iyi geri dönüşler almış ve Windows 10 ile stabil çalıştığı belirtilmiş. Ayarlarında en fazla örnekleme hızı ve bit derinliği 2 kanal, 16 bit 48000 Hz olarak geçiyor.

Elimden bu kadarı geliyor hocam. Yine de bu işi yapabileceğiniz, bildiğim ekstra programları sundum.
Bildiğim her şeyi döktüm. Daha fazla yöntem bilmiyorum, kusura bakmayın.
Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim. Yine lanetimle baş başayım.
Çözümü buldum. Bilgisayarınıza göre olan Realtek codec sürücüsünü kurup bilgisayarı yeniden başlatmak. Bunu araştırıp bu konuya denk gelen sen, belki sen de bu şekilde çözebilirsin.
Ama unutma, eğer bir şeyler ters gider ise sorumluluk kabul etmiyorum. Ha, belki bu mesajı görene kadar @Kemânkeş- sana yardımcı olmuştur. Ona teşekkür etmeyi unutma. Sağlıcakla.
Şöyle bir görsel de bırakalım.

Dosya Ekleri

• 2020-10-20 (19).png
    2020-10-20 (19).png
    729 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı