Sistem siyah ekran ve mavi ekran verdi

ieren4432

Decapat
Daha fazla  
Selam bayanlar ben Minecraft'ta AFK bıraktım ve bakkala gittim eve geldiğimde mavi ekran vardı Windows 10'un. Sonra yeniden başlattığım ekran gelmedi ve çok hızlı fanlar çalıştı. Bir kere RAM'in üstüne termal macun geldi ve kısa devre yaptı. Sildim macunu ve düzeldi. PC de ekran kartı yok. Bunun sebebi nedir? RAM'in üstüne termal macun gelince de aynısı oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata kodunu bilmeden ne yapabilir ki. Belki tekrar aynı olay olursa tam ekran fotoğrafı alırsanız yardımcı olabilir. Windows'un mavi ekran vermesinin sebebi sistemde arızalı bir parça olabileceğidir. Bu yüzden mavi ekranda hata kodu belirtir. Hangi parçanın arızalı olduğunu anla öyle öğrenebiliriz. Anakartınızda yanan yeşil bir ışık var mıdır?

Hata kodunu bilmeden ne yapabilir ki. Belki tekrar aynı olay olursa tam ekran fotoğrafı alırsanız yardımcı olabilir. Windows'un mavi ekran vermesinin sebebi sistemde arızalı bir parça olabileceğidir. Bu yüzden mavi ekranda hata kodu belirtir. Hangi parçanın arızalı olduğunu anla öyle öğrenebiliriz. Anakartınızda yanan yeşil bir ışık var mıdır?

Bilgi için teşekkürler ama hata kodu yazmıyordu ve benim anakartım da elektrik göstergesi yeşil ışık bir de o halde iken nasıl SS alacağım bide yeniden başlatıgımda ekran gelmedi ve fanlar çok hızlı çalıstı kasa uçucak sandım :D

Bilgi için teşekkürler ama hata kodu yazmıyordu ve benim anakartım da elektrik göstergesi yeşil ışık bir de o halde iken nasıl SS alacağım bide yeniden başlatıgımda ekran gelmedi ve fanlar çok hızlı çalıstı kasa uçucak sandım :D
Ekran görüntüsü almayacaksınız hocam. Elinizde farklı bir cihaz yok mu? Telefon gibi. Onunla fotoğrafını çekin. Fanların dönüş hızı normaldir. Bendede oluyor bazen. Çoğu ihtimal kısa devre yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı