Sistem sürekli kasıyor

kalyon5267

Hectopat
İlk açtığımda bir sorun olmuyor aradan 15 20 dakika geçince bu olay başlıyor ve asla geçmiyor. 1 hafta öncesine kadar böyle bir şey yoktu. İşlemci sıcaklığı yük altında 65'i geçmiyor.

RAM: 12 GB.
Depolama: 240 GB Samsung EVO 860 SSD (sistem kurulu) ve ikincil olarak WD 320 GB HDD.

Depolamadan olabileceğini tahmin ediyorum ancak nasıl düzeltirim bilmiyorum. Ne yapmam gerekir bu sorunu düzeltmek için?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk açtığımda bir sorun olmuyor aradan 15 20 dakika geçince bu olay başlıyor ve asla geçmiyor. 1 hafta öncesine kadar böyle bir şey yoktu. İşlemci sıcaklığı yük altında 65'i geçmiyor.

Depolama: 240 GB Samsung EVO 860 SSD (sistem kurulu) ve ikincil olarak WD 320 GB HDD.

Depolamadan olabileceğini tahmin ediyorum ancak nasıl düzeltirim bilmiyorum. Ne yapmam gerekir bu sorunu düzeltmek için?
Merhabalar SSD De Sorun Olabilir Ama Kesin Bir Cevap Değildir

işlemciyle alakalı ola bilirmi acaba tam çalışamaması gibi
Merhabalar SSD De Sorun Olabilir Ama Kesin Bir Cevap Değildir
SSD testi yapa bilir sıkıntı ssd deyse

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-27 233932.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-27 233932.png
    51,3 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı