Sistem tarama raporu sonuçları

277726

Hectopat
Makaleler
4
Lenovo Z510 ile konuda anlattığım şekilde bir sıkıntı yaşadım. Herhangi bir virüs var mı diye sistem raporu paylaşmak istedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Geç cevap için çok özür dilerim.

Raporları inceledim. Sisteminde gördüğüm kadarıyla herhangi bir zararlı yazılım bulunmuyor ve sanırım yenilerde temiz kurulum yapmışsın.

Antivirüs olarak McAfee orijinal ve parasını ödediysen durabilir ama korsan ise veya deneme sürümü ise pek önerdiğim bir yazılım değil. Daha mantıklı alternatiflere göz atabilirsin.

Son düzenleme:
Geç cevap için çok özür dilerim.

Raporları inceledim. Sisteminde gördüğüm kadarıyla herhangi bir zararlı yazılım bulunmuyor ve sanırım yenilerde temiz kurulum yapmışsın.

Antivirüs olarak McAfee orijinal ve parasını ödediysen durabilir ama korsan ise veya deneme sürümü ise pek önerdiğim bir yazılım değil. Daha mantıklı alternatiflere göz atabilirsin.

Yok, estağfurullah. McAfee dizüstü alınırken yanında satın alınmış, orijinal kutulu geldi. Zaten 417 gün sonra lisans bittiğinde Kaspersky satın almayı düşünüyorum. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sistem sürekli her formattan sonra 2-3 hafta içerisinde ya mavi ekran veriyordu ya da hiç açılmıyordu. Sürekli format atmaktan sıkıldığım için bende artık "yeter bunda virüs mü var ne var acaba" diye düşünüp önce ona bakmak istedim. Tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı