Sistem toplama önerisi

Hasan Aslivar

Hectopat
Akrabam PC alacak, LoL CS:GO oynamak istiyor LoL'u orta CS:GO'yu orta düşükte hiç kasmadan oynatacak en ucuz sistem nedir? 1080P'de en az 144 FPS de monitörü 144 Hz anakarti var PSU'su ve kasası var. 650 80 Plus ASUS Prime B450mk var. İşlemci RAM SSD ekran kartı lazim. APU'da olur saydığım özellikde oynatacak en ucuz sistem ne kadar tutar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütceni bilmiyorum ama mantıklı bir şekilde 12 GB RAM ve Ryzen 3 3200 yanına da GTX 1050 Ti taktınmı gayet güzel şekilde oynarsın işlemcin hem darboğaz yapmaz ve RTX 2070'e kadar yukseltebilirsin CS:GO işlemci ağlatan oyunlardan birisidir bu dediğim sistem ile Ultra'da oynarsın iyi gunler

Bütçe belirtmez iseniz yardımcı olamayız en fazla bütçeniz nedir?

Saydığım özelliklerde oyunu oynatacak en ucuz sistem ne kadar tutuyorsa o kadar.
Bütçe belirtmez iseniz yardımcı olamayız en fazla bütçeniz nedir?

Saydığım özelliklerde oynatacak sistem ne kadar fiyatsa o kadar.
Bütceni bilmiyorum ama mantıklı bir şekilde 12 GB RAM ve Ryzen 3 3200 yanına da GTX 1050 Ti taktınmı gayet güzel şekilde oynarsın işlemcin hem darboğaz yapmaz ve RTX 2070'e kadar yukseltebilirsin CS:GO işlemci ağlatan oyunlardan birisidir bu dediğim sistem ile Ultra'da oynarsın iyi gunler.

Ne kadar tutuyor bütçe saydığım özelliklerde oynatacak en ucuz sistem ne kadarsa o kadar.
Bütceni bilmiyorum ama mantıklı bir şekilde 12 GB RAM ve Ryzen 3 3200 yanına da GTX 1050 Ti taktınmı gayet güzel şekilde oynarsın işlemcin hem darboğaz yapmaz ve RTX 2070'e kadar yukseltebilirsin CS:GO işlemci ağlatan oyunlardan birisidir bu dediğim sistem ile Ultra'da oynarsın iyi gunler.

Ne kadar tutuyor bütçe saydığım özelliklerde oynatacak en ucuz sistem ne kadarsa o kadar.

Adamım sana soylediğim sistem 5K rahat eder ucuz istersen 3K ya APU alabilirsin Ryzen 3 3200G Vega 11 GT 1030 gücünde ve yanına 16 GB RAM alsan 2K eder anakartın falan var herhalde

Saydığım özelliklerde oyunu oynatacak en ucuz sistem ne kadar tutuyorsa o kadar.

Saydığım özelliklerde oynatacak sistem ne kadar fiyatsa o kadar.

İşini görecektir iyi fiyatı var.

Adamım sana soylediğim sistem 5K rahat eder ucuz istersen 3K ya APU alabilirsin Ryzen 3 3200G Vega 11 GT 1030 gücünde ve yanına 16 GB RAM alsan 2K eder anakartın falan var herhalde.

İşini görecektir iyi fiyatı var.

Benim kendi sistemim 3060'li sistem zaten akrabama aliyorum biraz daha beklecek 1 ay falan bütçeyi yükseltip 1660'li sistem toplayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı