Sistem Toplama Rehberi - Asus Z97-AR İncelemesi İle Birlikte

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 4B
Arkadaşlar video yükleniyor. Sabırlı olun :). Foruma üye olan @Silinen üye arkadaşım ile birlikte çektik. Sistem onun. Bazı hatalarımız olmuş olabilir. Mazur görün. İzleyen herkese teşekkür ederiz :).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırı olsun, keşke her bir ürününün kutu açılımını tek tek yakın çekimde yapsaydınız daha iyi olurdu ama olsun genede güzel. Kasa ucuz olabilir ama bir çok kasaya oranla daha ihtişamlı duruyor. Bu arada fenerle aydınlatma baya egzotik olmuş, Technopat'ta uygulamalı bu yöntemi. :D

Son düzenleme:
Hayırı olsun, keşke her bir ürününün kutu açılımını tek tek yakın çekimde yapsaydınız daha iyi olurdu ama olsun genede güzel. Kasa ucuz olabilir ama bir çok kasaya oranla daha ihtişamlı duruyor. Bu arada fenerle aydınlatma baya egzotik olmuş, Technopat'ta uygulamalı bu yöntemi. :D
Abartmaya gerek yok acemi de olsa elinden geleni yapmışlar. Tebrikler devamını bekleriz.

Sağol :D.

Güzel bir toplama videosu olmuş ama HDD Blue serisi olsaydı iyi olurdu. Hayırlı olsun tekrardan.
Sağol. İki harddisk arasında fark yok.

Abartmaya gerek yok acemi de olsa elinden geleni yapmışlar. Tebrikler devamını bekleriz.
Sağol. Şimdilik imkanımız bu.

Öncelikle videonuzun tüm Technopat ailesine hayırlı olması dileği ile... Güzel sistem toplamışsınız. Da bende şu kasamın kablolarını saklamayı düşünüyorum, fakat üşeniyorum. :)

Sağol. Üşenmeyeceksiniz :D.

Arkadaşlar bende Logitech GT Force direksiyon var. Arkadaşım Furkan'da G27 var. İki direksiyonun karşılaştırmalı incelemesi gelebilir. Takipte kalın ;). @SypeR ve diğer moderatör arkadaşlar sizce video nasıl? Sizinde fikrinizi öğrenmek isterim :).

Video fena olmamış. ve sistemde gayet güzel. Biraz sessiz çıkmış sanki video (benimki gibi). Yalnız kim çektiyse birz fazla langur lungur yapış kamerayı. Mümkünse bir tripot yardımıyla çekin sonraki videolarınızı. Mesela ben elimdeki dijital makineyi alıyorum çekeceğim yeri alacak şekilde kontrol ediyorum (Bu kontrol esnasında Samsung PL100'ün ön LCD ekranı çok işime yarıyor. Bu sayede nasıl çıktığımı anlık kontrol altına alıyorum. :D). Devamını bekliyoruz!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı