Sistem toplama

Jamix

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1800 TL gibi bir bütçem var alta yazdığım sistemi satıp bir sistem toplamak istiyorum.
AMD Radeon HD 6570
i3 2130 3.40 GHz
Pegatron IPXSB-H61 anakart
8 GB RAM
500 GB HDD
Bu sistemi kaçtan satabilirim ve nasıl bir sistem önerebilirsiniz anakart işlemci Update yapsam veya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1800 TL gibi bir bütçem var alta yazdığım sistemi satıp bir sistem toplamak istiyorum.
AMD Radeon HD 6570
i3 2130 3.40 GHz
Pegatron IPXSB-H61 anakart
8 GB RAM
500 GB HDD
Bu sistemi kaçtan satabilirim ve nasıl bir sistem önerebilirsiniz anakart işlemci Update yapsam veya?

Bütçe artarsa.

Bütçe artarsa.

2. olan çok hoş duruyor onu alırsan sırtın yere gelmez.

Bence sisteminizi satmak yerine upgrade yapın. İkinci elden 1000 TL civarına RX 550 bulursunuz. Yanına RAM ve SSD de alırsınız. PSU modelini yazabilir misiniz?

Bence sisteminizi satmak yerine upgrade yapın. İkinci elden 1000 TL civarına RX 550 bulursunuz. Yanına RAM ve SSD de alırsınız. PSU modelini yazabilir misiniz?

Hocam RX550 1000TL desek geriye kalan 1000TL ile RAM ve SSD mantıklı lakin bütçeyi az bir şey daha arttırsa arkadaş güzel sistemler önereceğim.

2. olan çok hoş duruyor onu alırsan sırtın yere gelmez.
Peki bu sistemdeki işlemci işimi görür mü ? Ve bu sisteme upgrade etmek istesem hangi ekran kartını almalıyım?
Hocam anakartta pci-express 2.0 diye bir olay var rx550 alamıyorum ya
Hocam RX550 1000TL desek geriye kalan 1000TL ile RAM ve SSD mantıklı lakin bütçeyi az bir şey daha arttırsa arkadaş güzel sistemler önereceğim.
Hocam anakartta pci-express 2.0 diye bir olay var rx550 alamıyorum ya

Peki bu sistemdeki işlemci işimi görür mü ? Ve bu sisteme upgrade etmek istesem hangi ekran kartını almalıyım?
İşlemci işini fazlasıyla görür içindeki entegre grafik birimi GT 1030 ile eşdeğer yani bu sistem CS:GO Valorant gibi oyunlar için pahabiçilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı