Sistem toplamak hayal kırıklığı yaratır mı?

Musto Nazen

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar ben yıllardır her oyunu oynayabilmek için bir sistem hayali kuruyorum. Evdeki PC hiçbir şey açmıyor. Bugüne kadar oynadığım en güncel oyun GTA San Andreas. Sizce ben 15.000 TL bütçemle sistem toplasam 1 2 hafta sonra oyunlardan sıkılıp aldığıma pişman olur muyum? Sizin deneyimleriniz ve önerileriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Dostlar ben yıllardır her oyunu oynayabilmek için bir sistem hayali kuruyorum. Evdeki PC hiçbir şey açmıyor. Bugüne kadar oynadığım en güncel oyun GTA San Andreas. Sizce ben 15.000 TL bütçemle sistem toplasam 1 2 hafta sonra oyunlardan sıkılıp aldığıma pişman olur muyum? Sizin deneyimleriniz ve önerileriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkür ederim.
Farklı farklı oyunlar oynarsınız sıkılmazsınız.

Bence hayır. En güncel oyun oynadığınız GTA SA ise daha sizi ne RDR2'ler ne Witcher 3'ler bekliyor.
En çok da RDR2 için heyecanlıyım. Tam aradığım atmosferde bir oyun
Neden olasın ki? O paraya ne güzel sistem dizilir :D. Sorunlu parçalar kullanırsan tabii pişman olursun orası ayrı.
Sistem dizmekten değil bir sürü oyun oynarım hevesiyle alıp oynamaktan sıkılmaktan korkuyorum :(

Eğer oynayacağınız oyunlarda ultra grafik, yüksek çözünürlük gibi bir takıntınız yoksa 10.000 TL'ye de toplanır. 5000 TL'de yanınızda kalır. Biriktirip, ileride sistemi güncelleyebilirsiniz. Ben olsam öyle yapardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı