Sistem toplamak hayal kırıklığı yaratır mı?

Sizin karakterinizi biz bilemeyiz. Evimde güçlü bir sistemim var. Bazen oyunlara sarıyorum 1-2 hafta oynuyorum, bazen 1 ay açmıyorum bile. Ama istediğim zaman, istediğim uygulamayı açabilecek olmayı seviyorum :D
Eğer maddi durumunuz uygunsa ve oyun oynamayı seviyorsanız sorun değil. Ama bir birikimi gömecekseniz, günümüz ekonomik şartlarında o kadar yüksek meblağ harcamanızı önermem. O bütçenin 2/3'ü ile de gayet tatminkar sistemler hazırlanabilir.

Bir sürü çok büyük hevesle, hayatında sadece LoL oynamış arkadaşlarım güçlü sisteler topladılar ancak şu an tek yaptıkları Zoom'a girmek, Discord'da sohbet etmek ve YouTube'den video izlemek.
Ben de öyle olmaktan korkuyorum ama ben hikayeli oyunları da çok seviyorum açıkçası.
Sizin karakterinizi biz bilemeyiz. Evimde güçlü bir sistemim var. Bazen oyunlara sarıyorum 1-2 hafta oynuyorum, bazen 1 ay açmıyorum bile. Ama istediğim zaman, istediğim uygulamayı açabilecek olmayı seviyorum :D
Eğer maddi durumunuz uygunsa ve oyun oynamayı seviyorsanız sorun değil. Ama bir birikimi gömecekseniz, günümüz ekonomik şartlarında o kadar yüksek meblağ harcamanızı önermem. O bütçenin 2/3'ü ile de gayet tatminkar sistemler hazırlanabilir.
Sisteminizi yazabilir misiniz hocam merak ettim.

Umarım bulurum. Bu arada sizin mouse ve mouse Pad'ın aynısını almayı düşünüyorum. 2sinden de memnun musunuz hocam?

2'sini yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum, sıkıntısı olmadı. Ancak keşke kablosuz mouse alsaydım diyorum. Masam küçük ve kablo hep bir yerlere takılıyor. Ancak mousepad kesinlikle öneririm. Mousepad'in de tek sıkıntısı üstünde tozlar çok belli oluyor.

Ben de öyle olmaktan korkuyorum ama ben hikayeli oyunları da çok seviyorum açıkçası.
Hikayeli rekabetçi fark etmez. Bence gidin o 15.000TL ile PS5 alın bir sürü de oyun alırsınız. İnanın PS5 sadece oyun için alınan bir bilgisayardan daha iyidir. Kalan para ile de exclusive oyunlar alırsınız. Şu an çok fazla olmasa bile ileride çok güzel oyunlar çıkacak.

2'Sini yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum, sıkıntısı olmadı. Ancak keşke kablosuz mouse alsaydım diyorum. Masam küçük ve kablo hep bir yerlere takılıyor. Ancak mouse pad kesinlikle öneririm. Mouse Pad'in de tek sıkıntısı üstünde tozlar çok belli oluyor.

Aynı Mouse'ın kablosuz versiyonu da var diye biliyorum. Sizce kablosuz olanını mı alayım hocam?

Üzer dostum maalesef. Bi' hevesle başlarsın sonra sıkılırsın aradan 2-3 ay geçtikten sonra verdiğin paraya pişman olursun. Genelde böyle oluyor. Tavsiyem daha ekonomik bir bilgisayar toplaman, paranda cebinde kalır.

Aynı Mouse'ın kablosuz versiyonu da var diye biliyorum. Sizce kablosuz olanını mı alayım hocam?
Bütçeniz yeterli ise kablosuz olan Aerox 3 alınabilir. Riival 3 Wireless tek eksiği RGB.

Edit: Şimdi baktım Aerox 3'ler 1000TL bandında satılıyormuş. Ben daha ucuz diye hatırlıyordum. Rival 3 işinizi görür. Ancak yeni bir konu açmakta fayda var.

Geri
Yukarı