Sistem Toplamak için Para Bulma

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Sistem toplayacaktım. Babam elimden parayı aldı, 1 ay sonra fazlasıyla geri vereceğim dedi ama öyle kaldı yani vermedi. Neyse ben bu parayı nereden bulurum yani idda'dan fazla olmuyor. Nasıl bulabilirim? Para biriktirim dersem çok uzun sürer, en az bir 6 ay hatta 1 yıl sürer. Nasıl bulacağım hakkında başka tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence durumu babana anlat. Eğer hala yaklaşmıyorsa 1500tl gibi bir bütçeyle güzel bir sistem toplayabilirsin. Tabi bu parayı okumuyorsan kolayca bulabileceğini düşünüyorum. Okuyorsan @Thermes arkadaşın dediği gibi yarı yazamanlı iş en doğrusu.

Biber topla bence :) Çünkü günde 40-70 TL veriyorlar. yani 10 günde 400 TL. 20 günde 800 TL. 1 ayda 1200 TL (y)

Merhaba arkadaşlar. Sistem toplayacaktım. Babam elimden parayı aldı, 1 ay sonra fazlasıyla geri vereceğim dedi ama öyle kaldı yani vermedi. Neyse ben bu parayı nereden bulurum yani idda'dan fazla olmuyor. Nasıl bulabilirim? Para biriktirim dersem çok uzun sürer, en az bir 6 ay hatta 1 yıl sürer. Nasıl bulacağım hakkında başka tavsiyesi olan var mı?
İdda felan oynuyorsan sen sistemi unut.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı